Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még 18 sincs, de teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még 18 sincs, de teljesen odavagyok tőle?

Figyelt kérdés
Összekeveredtem egy fiúval, még nincs 18. Én 22 vagyok, lány. Összeismerkedésünk napján lefeküdtem vele, mert kicsit ittasak voltunk, és nagyon megkívántuk egymást, tudom fura. Ekkora szerszámmal még sosem találkoztam, kicsit kellemetlen volt, de nagyon jó vele, azóta teljesen a hatalmába kerített. Felhívtam hozzám még egyszer, eljött de nem jól sült el az ittléte. Szeretném ha még keresne, szerintetek mi lesz ebből? Komoly dolog biztos nem, csak a szex miatt kérdezem, hogy szerintetek még találkozunk-e. Keresnem kéne, ha akarom?
2015. jún. 19. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
en miert nem futok ossze ilyen ribizlikkel
2015. jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te se hezitálsz sokat...
2015. jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Undoritó hogy már az első nap lefeküdtél vele ,egy igazi ribi csinál csak ilyent normális lány nem
2015. jún. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha mindketten érzelmek nélkül csináljátok, azzal nem okoztak magatoknak lelki sérülést és nagyon jó kis szexkapcsolat lehet belőle. Az hogy más mit szól hozzá meg miért érdekel egyáltalán? senkinek nem ártotok ezzel. Kérdezd meg a sráctól, hogy mit gondol erről a szituációról, és ha benne van, akkor hajrá!
2015. jún. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha hülyét akarsz csinálni magadból, h 22 éves nő létedre futsz egy 17 éves gyerek után, akkor keresd csak. Majd mutogatja az üzijeidet a haverjainak és mindenki rajtad röhög.. Ha van kis önbecsülésed, megvárod, hogy ő jelentkezzen, ha meg nem teszi, akkor továbblépsz.
2015. júl. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, jelenleg is ezt teszem, mert én is így gondolom ahogy te. Majd ő keres, ha nem, nem. Még millió más fiú van.:)
2015. júl. 3. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!