Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha csak a szex miatt találkozi...

Ha csak a szex miatt találkozik velem, hogyan lépjek ki a dologból, mert én teljesen odavagyok már érte?

Figyelt kérdés
3 éves kisgyerek anyukája vagyok, nem akarom ilyenre pazarolni az időt mert semmi jövője de viszont akkor meg befordulok, nem járok sehova, de ez így nagyon nem oké hogy fél éve ez megy és semmi. Hiába akarnék többet. Voltatok ilyen helyzetben? Utána meddig volt rossz?? :(
2015. febr. 25. 08:11
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok
2015. febr. 25. 08:12
 2/16 A kérdező kommentje:
Mit, hogyan mondjam neki h ez így nem oké nekem? Nem akarom neki ecsetelni annyira, tisztában vagyok vele hogy nem érdeklem őt. Csak amikor éppen unatkozik.
2015. febr. 25. 08:13
 3/16 A kérdező kommentje:
Vagy tűnjek el, ne írjak neki hátha ?
2015. febr. 25. 08:14
 4/16 anonim ***** válasza:
Akár 1 évbe is telhet, mire túl tudsz lépni majd. Meg lehet próbálni beszélni, de tényleg van, akivel hiába... Ott csak szakítani lehet.
2015. febr. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
egy utcában lakunk, ez így nagyon nehéz..
2015. febr. 25. 08:21
 6/16 anonim ***** válasza:

Ki kezdeményezte a kapcsolatot?

Az elején nem beszéltetek arról , hogy milyen kapcsolatot tudtok elképzelni egymással?

37F

2015. febr. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
itt lakik 3 éve, én a fiam apjával voltam, de mindig találkoztunk csak köszönőben voltunk, nem ismertük egymást. és elkezdtünk facebookon írogatni. így kezdődött. elmentem hozzá és elvagyunk amikor talizunk, hétvégén általában. 12 órákat dolgozik, éjszakás, nappalos.. sokat alszik. igazából ennyi. elfárad, tudom, nincs sok ideje. egyzser elvitt kajálni de azóta se semmi. nem beszéltük meg h mi van, csak vagyunk.
2015. febr. 25. 08:27
 8/16 A kérdező kommentje:
be szokott jönni a melóhelyemre egy puszira amikor megy dolgozni aztán ennyi. ennyiből áll az egész. nem tudom h érdeklem-e vagy ő ilyen alapban h elég neki a hétvége de olyankor olyan jó minden. átölel, puszilgat de lehet ez semmit sem jelent. anyukájának is elmondta h vagyok neki akkor most mi van?
2015. febr. 25. 08:29
 9/16 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján ahol most tartotok az Neki elég!!!!

A munkájának él....a hétköznapjait teljesen lefoglalja, ezt vagy elfogadod vagy menekülsz.

Ha a szüleinek is beszélt Rólad akkor felvállal Téged, és az hogy nem kezdeményez ezerrel az valószínűleg a személyiségében keresendő.

Milyen idős a férfi? Lehet hogy nem akar elköteleződni....

Bemutatott már a barátainak? Beszéltetek már a jövőről?

Hogy áll a gyerekedhez?

37F

2015. febr. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
az ország másik felében lakik valójában, itt van neki jó munkalehetőség, azért van itt. nem mutatott be a barátainak, egy este volt amikor vmiért hívta őket de akkor felvállalt előttük, de konkrétan nem volt olyan h bemutatott volna. mondom semmi közös program. a gyerekemmel egyszer-kétszer találkozott amikor éppen kint voltunk az utcán .. semmi más.. semmi nem volt még csak mi ketten szoktunk nála találkozni.
2015. febr. 25. 08:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!