Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 évesen szégyen szerinted...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen szégyen szerinted hogy még sose voltam nővel?

Figyelt kérdés
még csók se volt soha

2015. jún. 19. 22:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ezt naponta meg kell kérdezni?
2015. jún. 20. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

10-es, nem vagyunk egyformák. :-)

Olyan nővel én sem jönnék össze, akivel nem tudok csókolózni, mert nekem ott kezdődik a barátnő, de a nyelvét nem kérem. De hogy visszakanyarodjak, egy telefonos (90-es) társkereső szolgáltatáson keresztül jöttünk össze.

Ettől függetlenül jó volt, hogy volt nekem az a lány, és nem sokkal utána jött a feleségem egy társkereső irodán keresztül.

Több lánnyal randiztam így, volt, akitől a víz levert, volt, akit tőlem, ehhez néha gyomor kell.

Jártam a Happy Klubba is, nem tudom, hogy ki emlékszik rá, ott is ismerkedtem, hajtottam a lányokat, tánctanfolyamra is elmentem, pedig én aztán... A társkereső irodáról már lemondtam. A tánctanfolyamon majdnem össze is jöttem egy lánnyal, aki ugyanolyan kis magának való volt, mint én, de akkor hívott a társkeresős nő, hogy egy lány érdeklődött, hívjam fel. Minden mindegy alapon találkoztam vele, és ő lett a feleségem. Derült égből. Állítólag ez így megy. :-)

De csak annál működik ez, aki megy a nők után. Otthon ülve szűz maradsz. Én az utolsó években már mentem utánuk szégyentelenül.

2015. jún. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én 28 évesen sem voltam nővel és nem is csókolóztam. Nem tartom szégyennek, mert az én külsőmmel lehetetlen, hogy egy nő vonzódjon hozzám.
2015. jún. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
79%

Utolsó, 26 éves koromig én sem bírtam elképzelni, hogy egy nőnek én kelljek, pedig nagyon próbáltam. Nagyon lúzernek éreztem magam.

...

A fiam most lép nyolcadikba, a lányom másodikos lesz. Ha a kételyeim ellenére nem hajtottam volna a lányokat, akkor ez most nem lenne.

De ha neked ez az attrakciód, akkor csináld így tovább. Hátha rekordot döntesz.

Én írtam a privátot a másik posztban, amit nyitottál.


42F

2015. jún. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!