Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti azért vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti azért vagytok hűségesek mert nem is vágytok többre mint amit a partneretek adni tud és az újdonság varázsa sem mozgatja a fantáziátokat, vagy azért vagytok hűségesek mert ez a normális?

Figyelt kérdés
Azért vagyok kiváncsi mert mi pasik többnyire csak azért nem lépünk félre mert nem akarjuk megbántani azt a lányt akit szeretünk és érdekel nőknél ez hogy van?

2015. jún. 25. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Jó kérdés! Kíváncsi vagyok a válaszra.

22/F

2015. jún. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagyok hűséges, mert szeretem. Szerelmes vagyok belé. Csak ő kell és senki más, mindent megad nekem, minden vágyam kielégíti. Nem azért vagyok hűséges, mert nem akarom megbántani, hanem mert eszembe se jut. Nem tudnám megcsalni, mert szeretem, és nem tudok egy férfire se úgy nézni mint rá. 22/L
2015. jún. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem bizony vonz az újdonság varázsa. Csak ha jobban belegondolok, rájövök, hogy az újdonság varázsa sem tart sokáig. A párom pedig többet tud nekem adni, mint egy kaland.
2015. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3as: szóval megfordul a fejedben ,hogy mi lenne ha és fantázia szintjén vonz is de nem kockáztatnád a kapcsolatod a szerelmeddel egy kis extra élvezetért? Szerintem a pasik többsége pont ugyanígy van vele .
2015. jún. 25. 17:08
 5/11 anonim ***** válasza:

Én személy szerint azért, mert lusta is vagyok, meg félek is új kapcsolatba belekezdeni. Tudod, a megszokás... ehhez persze valamennyire szeretnem is kell az illetőt. Szóval az én válaszom a szeretet és a megszokás lenne. Én legalábbis, ha valakit szeretek, akkor nem akarom megbántani, vagy szomorúnak látni, éppen ezért meg sem fordul a fejemben, hogy megcsaljam az illetőt. Szerintem ez csak hozzáállás, valamint elkötelezettség kérdése. Manapság ez az egyik fő gond, hogy sokan eleve rosszul állnak hozzá és az első adandó problémánál kilépnek a kapcsolatból, ahelyett hogy együtt megbeszélnék és megoldanák a dolgokat. Mert kilépni ugyebár kényelmesebb... persze nyilván, ha több téren is gondok, eltérések vannak, amik sokadik átbeszélés után sem szűnnek, vagy mérséklődnek, akkor azt nem érdemes erőltetni.


Mindenesetre én úgy állok hozzá, hogy eleve csak olyan emberrel jövök össze, akivel el tudom képzelni a jövőmet, nem keresek kalandokat, hanem szeretnék megállapodni valaki mellett. Nekem szükségem van a(z érzelmi) biztonságra. Lehet, hogy gáz az ilyen megalkuvó hozzáállás, pláne 21 évesen, de nem különösebben érdekel.

2015. jún. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

De miért kéne megalkuvónak lenni? Mi 5 éve vagyunk együtt, és állandóan változatos a szex, mindig van ujdonság, és ez nem csak a szexuális életünkre van hatással, hanem valamilyen szinten a "szerelmet" is segít megőrizni.

De ehhez összeillőnek kell lenni, és tenni is kell érte.

2015. jún. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem könnyű kérdés...


Egy idő eltelte után (és itt már tizen- huszonévekről beszélek) ez ember vágyik valami újra néha. A hormonok tombolnak, de az embernek van gerince... és aztán vagy nagy beszélgetés, és nyitnak, vagy elnyomja a vágyait, és belefásul az egészbe, a teljes lénye megváltozik, vagy időnként félrelép...


Alapvetően hűséges típus vagyok (bár nem mondom, hogy soha nem volt "baleset", akkor hazudnék...). Ennek az oka egyszerű: túlságosan szeretem ahhoz a páromat, hogy megbántsam, vagy esetleg elveszítsem. És ő kicsit ebben a témában másképpen gondolkodik, mint én. Egy nyitott házasságba soha nem menne bele!


Aki azt mondja, hogy ha "szereted, tiszteled a párod, nincs szükséged másra...", az térjen vissza a kérdéshez 10-20 év múlva. ;)


42/N, 21 éve házasságban (ősszel már 22 lesz)

2015. jún. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"szóval megfordul a fejedben ,hogy mi lenne ha és fantázia szintjén vonz is de nem kockáztatnád a kapcsolatod a szerelmeddel egy kis extra élvezetért?"


Lényegében igen.

2015. jún. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Pszt! ***** válasza:

Mindenki többre és többre vágyik, mert ilyen az emberi természet, a lényeg, hogy ezt hogyan éled meg.

Ez szerintem, hogy ki, hogy és mennyiszer csalja meg a párját, nem igazán nemtől függ.

Na meg kinek mi a megcsalás, mert van akinél a szex megcsalás, vagy akár egy csók, egy röpke gondolat (teszem azt, ez alatt arra gondolok, hogy másra gondol szex közben vagy arra gondol milyen lehetne mással smacizni etc.).

Szóval,ha a legutolsót nézzük, akkor mindenki megcsal mindenkit :D

Ha pedig az elsőt nézzük, az inkább ellaposodott párkapcsolatoknál fordul elő.

Szerintem a nők se hűségesebbek, mint a férfiak, ez az adott egyéntől függ :)

24/L

2015. jún. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Költőnő? ***** válasza:
100%
Nálam az midig intő jel, ha ez megfordul a fejemben... Akkor tudom, h vmi épp/egyáltalán nincs rendben köztünk. Persze emberek vagyunk és senki sem tökéletes, de ha eljutok odáig, h már tényleg azt érzem, h meg tudnám tenni (most azt hagyjuk, h mi vezet odáig és miért nem tettünk ellene semmit), akkor inkább kilépnék előtte a kapcsolatból és nem lennék gerinctelen.
2015. jún. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!