Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a legideálisabb helyszín...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legideálisabb helyszín első szexhez?

Figyelt kérdés

A pasim és én már le szeretnénk feküdni egymással, de fogalmunk sincs, hol. Nálunk nem tudunk, mert papírvékonyak a falak, és a szobám pont a nagyszüleim és a szüleim között van, ők meg állandóan itthon vannak. Náluk a két húga miatt nem jó, akik még ovisok, szóval szintén otthon lebzselnek, az anyukája szintén, csak délutánonként mennek le a játszótérre, de sokszor van, mi több, rengetegszer, hogy többször feljönnek valamiért a lakásba, az meg elég lohasztó lenne szerintem, ha az egyik kicsire koncentrálnánk. És volt már párszor, hogy benyitottak a barátomhoz csak úgy, szóval mi van, ha valami ilyen baleset történne...? Szerintetek? Hogyan oldjuk meg?

17/L



2015. jún. 28. 00:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem próbáljátok ki ezt: ÁGY! Aztán majd írd meg hogy ment e.
2015. jún. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 RRR ***** válasza:
100%

nyaraló


kölcsön lakás

2015. jún. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
Vagy tán rokko a párod? csak nem esik szét a fal,,
2015. jún. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%
Wc
2015. jún. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 RRR ***** válasza:
100%

4!

ne már, WC!


az első azért legyen már normális körülmények között

2015. jún. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha ovisok, hamar elalszanak. Éjszaka senki nem nyit majd rátok, ha nem vagytok kegyetlenül hangosak. Én is ilyesmi körülmények között veszítettem el. :)
2015. jún. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Esetleg valami olcsó hotel?
2015. jún. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Vagy késő este lesz (mert az apukája este ér haza), vagy valami hotelben... bár náluk komfortosabb lenne. Köszönöm!:)

Négyes, sosem szexelnék WC-ben.

2015. jún. 28. 00:34
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmu legjobb otthon nyugodt korulmenyek kozott de hotelben is Jo :)
2015. jún. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem 5-kor a szökőkútnál lenne a legideálisabb.
2015. jún. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!