Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az normális hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális hogy a szeretóm 20 évvel idősebb tőlem?

Figyelt kérdés

A férfinek már családja és gyerekei vannak, de a nőtől elhidegült, szex is ritkán van… Célozgatott arra hogy komolyabbra fordítani kettőnk kapcsolatát… a szex jó és jól meg is értjük egymást. Ő azt mondta hogy már kicsit belém is szeretett, de fél attól h nekem jó lenne-e. Ő már 45 éves én pedig még csak 25. Most még kívánja a szexet de mondjuk ki tudja mi lenne 10 év mulva… akkor ő már 55 en pedig 35 évesen tuti szexelni szeretnék…

Szerintetek???? Vélemény?



2015. jún. 28. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Sztem hiteget. En ebbe nem mennek bele. Neken 35 evesen nem egy szottyadt ember kene. Ha kaphatok egy magamkorut is. Legyel vele amig neked jo. De kapcsolatra ne .. Fiatal vagy keress harmincas pasit :) neki persze h imponal h szep es fiatal vagy es leszel is tiz ev mulvA! 23n
2015. jún. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerinted egy 55 éves már öreg?

Manapság nem úgy működik ez, mint régen, hogy 50 évesen le volt amortizálva egy pali....persze ez teljesen egyénfüggő, ki mennyire 'használja' el magát. Nekem is volt 20 évvel fiatalabb barátnőm, és nem volt ilyen irányú problémám.

Másrészt, lehet esélyed. Pláne, ha nagyobbak a gyerekei. Úgy ő is könnyebben léphet ki a kapcsolatából, viszont kérdéses, hogy a gyerekei mennyire fogadnak majd el téged, mert az neki valószínűleg számítani fog.

2015. jún. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Már az sem normális, hogy 25 évesen szeretői státuszban nyűglődsz. Tudom, hogy megy ez, hiszen nem egy szeretőm volt, és hidd el, hosszú távon csak boldogtalanságot találsz majd benne, és bánni fogod az elvesztegetett éveket.
2015. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Itt nem a korkülönbség a probléma, hanem, hogy a szeretője vagy. Ha az illetőben maradt még egy picike becsület (család mellett szeretőt tartani nem szép dolog, tudom, írtad, hogy nem tökéletes a viszonya a feleségével, de akkor is a felesége, sőt gyerekei is vannak) akkor végül a családját fogja választani. Még ha érez is irántad valamit, ez ennél bonyolultabb, ez már nem egy kis "tini-szerelem".

Ha gondolod, írj privátot, szívesen beszélgetek erről. A párom 50 éves, én 25, DE mikor összejöttünk, ő már egyedülálló volt, szóval nem asszony mellett voltam szerető. De gyereke viszont van.

25L

2015. jún. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a leírásod alapján mindketten rendkívül gonoszak vagytok. szánalom.
2015. jún. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ahogy mondod, max 10 évig tartana, utána már csak szenvednél, mert a legszebb éveidben nem lenne rendes párod.

Inkább keress egy magad korú fiút akiben látod azt a potenciált, hogy olyan jófej lesz mint ez a pasi ha ő is 45 éves lesz.

Sz*r dolog az ilyen együttlét, egy csomót veszítesz és alig nyersz valamit (igazából semmi olyat nem nyersz amit egy rendes kapcsolatban nem nyernél hosszú távon)

2015. jún. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én szeretőm 20 al fiatalabb. 35/F
2015. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

igazad van egyszer élünk

nekem is 20 éves szeretőm van

és nagyon jó vele

2015. júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

El ne hidd egyetlen szavát sem . Nem akar veled lenni. A családját sem fogja sosem elhagyni miattad.

Csak hiteget,hogy mellette maradj. Hagyd el míg nem szeretsz belé

2015. júl. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!