Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki, ha még csak szexet se...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha még csak szexet se akar tőlem egy srác?

Figyelt kérdés

Mondta, hogy inkább maradjunk barátok, sosem feküdne le velem, ne haragudjak, akkor se, ha már pokolian szükége van rá. Ha nincs hol aludnom, menjek át, és kölcsön adja a kanapét (családi balhé van nálunk), de hogy az életbe nem fog hozzám szexuálisan közeledni, az holtbiztos.

Barátok lehetünk, az nincs ellenére.

Oké, hogy bő egy tízessel idősebb nálam, én meg alig nézek ki 16-nak (21 vagyok), de most elég szánalmasan érzem magam.


2015. jún. 30. 00:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hát ennek nyomós oka lehet de ha van egy ilyen jó barátod azt becsüld és szeresd mert ilyennel tuti nem találkozol többet.
2015. jún. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Te akartál volna tőle valamit?
2015. jún. 30. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem ciki, mivel ennek sokféle oka lehet hogy miért nem akar szexet se tőled. Az is lehet hogy meleg. Viszont az biztos hogy nem az a tipikus potens és vagány srác aki szereti az efféle kalandokat. Vagy csak szimplán ennyire taszítod vagy ennyire csúnyának talál... Kötve hiszem, hogy a korkülönbség lenne az oka.
2015. jún. 30. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
neki nem fér bele a barátságba a szex...vagy csak EZT a barátságot nem akarja ezzel elrontani...
2015. jún. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

#3

Gratulálok. Ha nem akar dugni, akkor csak is b...zi vagy kevésbbé potens. Ennyi ésszel szabadlábon.

Fura, hogy a csajok több tucat srácot pattintanak ke, de ha őket nem akarja megdugni valaki, már vérig vannak sértve.

2015. jún. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
3-asnak igaza van. egy belevaló srác tuti nem hagy ki egy ilyen alkalmat, feltéve h bejössz neki persze. úgyhogy én ez utóbbiban látom a helyzet kulcsát.
2015. jún. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%

#5: szerintem te a holdról jöhettél, ha ennyire nem ismered hogy működnek a pasik, csajok. Egy átlag srác ilyen felhívásra tuti hogy nem mond nemet, csak ha tényleg egyéb nyomós oka van rá. És képzeld, pont ezért vannak vérig sértve a lányok, ha még erre se kellenek valakinél. Ha az én haverom mondana nemet egy ilyen ajánlatra, én is megkérdezném tőle, hogy - Mi van buz1 vagy, vagy impotens? Mi ütött beléd? Na húzzál már...!

Gondolom az se mond neked semmit, hogy mi az a vadász ösztön... gondolkodj el ezeken mielőbb köpködsz, mert csak téged minősít..

2015. júl. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem mond semmit a vadászösztön, mert ember vagyok nem állat. Sokan pedig erre hivatkozva indokolják a primitív viselkedésüket. Én jöttem a holdról és én nem értek a csajokhiz meg a pasikhoz? A poén az, higy egy korábbi kérdésedben ismerted be, higy sehova se jársz el és csak társkeresőn vagy képes ismerkedni, pedig már nem vagy tini. Keget, hogy ez neked hihetetlen, de a kvalifikáltabb pasik még a jó csajok közül is válogatnak és nem mindenki egy kanis lúzer, akinek mindegy csak lyuk legyen, tudod? Egy férfi nem jótékonysági intézmény, higy szívjóságból megdugjon másokat. Ennyi erővel ha a csaj visszautasít valakit, az leszbikus. Beismerem én us válogatok a csajok közül és ga valaki nem fekel meg, azt nagy ívben sz...rom le. Ha emiatt a te és társaid szemében b...zi vagyok, csak jóízűen nevére rajtad mert ezzel pont te minősíted magad, hogy neked mindegy csak punci legyen már.
2015. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocs az elírásokért.
2015. júl. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Akármennyire is nem tetszik neked és tagadod, sok mindenben hasonlítunk az állatokra, és ehhez még primitívnek se kell lenni, de úgy látom számodra mindegy miről beszélsz, a válaszod lényege az hogy mindenkit lenézhess akinek nem egyezik a véleménye a tieddel, meg lepontozhasd ezért, és mindezt minősíthetetlen stílusban adod elő. A pofátlanság ne továbbja hogy ezekután még te primitívezel le másokat mikor még kultúráltan se tudsz viselkedni egy közösségben és te érzed magad felsőbbrendűnek...

Tévhitben vagy ha azt hiszed hogy alkalmi szex kapcsolatot szívjóságból szoktak létesíteni, és a pasi az áldozat aki szívességet tesz ezzel a másiknak..

Csak hogy te is megértsd, ez a dolog rég nem arról szól, hogy mindegy hogy ki az illető csak puncija legyen, hanem arról hogyha valaki visszautasít egy ilyen ajánlatot az számomra nem igazi férfi, hanem egy olyan beképzelt majom aki azt hiszi hogy körülötte forog a világ, vagy tényleg egy látens meleg, de még tagadja is. Ez a legviccesebb.

2015. júl. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!