Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki, ha még csak szexet se...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha még csak szexet se akar tőlem egy srác?

Figyelt kérdés

Mondta, hogy inkább maradjunk barátok, sosem feküdne le velem, ne haragudjak, akkor se, ha már pokolian szükége van rá. Ha nincs hol aludnom, menjek át, és kölcsön adja a kanapét (családi balhé van nálunk), de hogy az életbe nem fog hozzám szexuálisan közeledni, az holtbiztos.

Barátok lehetünk, az nincs ellenére.

Oké, hogy bő egy tízessel idősebb nálam, én meg alig nézek ki 16-nak (21 vagyok), de most elég szánalmasan érzem magam.


2015. jún. 30. 00:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
49%
igaza van utolsónak, nanáá működnek az ösztönök egy egészséges emberben! de még mennyire!
2015. júl. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Aha. Magyarázd már el légyszives, higy mi volt durva és sértő a válaszoljak? Kezdjük azzal, hogy te bevétel b...zinak és impotensnek valakit, aki nem veti rá magát az első puncira. De ugye én nézek ke másokat. Taps. Valóban sokban hasonlítunk az állatokra, de a civilizáció lényege, hogy felülkerekedtünk az ösztöneinken, mert különben az utca tele lenne megerőszakolt nőkkel és megcsonkolt hullákkal. Úgyhogy a kizárólag az ösztönökre hivatkozni nem jó érv. Akinek az a fő érve, azt én állatként fogom kezelni. Abban gondolom egyet értesz, hogy mindenki máshoz vonzódik, tehát amennyiben egy nőnek visszautasíthat sgy neki nem vonzó férfit, a férfi is megteheti Ugyanezt fordítva. Bármennyire us nem tetszik ez neked. És tudod mit? Egy igazi férfi könnyedén szerez magának nőt, olyat amilyet akar és nincs rászorulva az ilyen felajánklitásokra. Főleg ha nem jön be neki a csaj. Ettől és sok mástól lesz valaki férfi, persze gondolom ez neked kínai. Továbbra is azt mondom, hogy a férfi is visszautasíthat valakit és ezt a nő viselje szépen felnőtt módjára, mintahogy ő us lepattint sok férfit. Nyilván egy ilyen nő sem leszbikus csak nem jött be neki a férfi. A lenézéshez Visszatérve, te nézed le az egész férfinenet, te s...ggfej. És megint felhoztad a látens b...ziságit. Szerintem itt te vagy látens, azért akarod mindenáron az ellenkezőjét bizonyítani.

De ha majd egy 120 kilós bajszos godzilla rádmászik, akkor dugd meg keményen, mert ha nem akkor nem vagy férfi és saját magadat kell len...ziznod. Szerintem az is vagy.

2015. júl. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!