Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet tudni hogy lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moncsy21 kérdése:

Honnan lehet tudni hogy lesz második randi? Milyen jelek vannak? (én sajnos ezeket általában nem szoktam észre venni, nem vagyok jó ember ismerő)

Figyelt kérdés
tegnap este volt ez első randim egy sráccal, elmentünk megittunk egy kávét beszélgettünk,poénkodtunk,közben megdícsérte a szemem, a nyakláncom,karkötőm,gyürüm... majd indultunk vissza buszra, én felesbe akartam fizetni, de ő míg nem figyeltem elintézte a számlát... megvárta velem a buszt beszélgettünk egyszer megcirogatta az arcom..amikor jött a busz adtam neki 2puszit az arcára.. erre ő megcsókolt... még aznap este írt hogy jól érezte magát és milyen szép vagyok meg hogy majd még hozzunk össze egy talit.. de semmi konkrét... már jártam így, bár akkor nem is volt csók, de nem is lett belőle második randi.. nekem nagyon bejön a srác,és részemről van vmi kémia is.... (én 25/L, ő 33/F)
2015. márc. 24. 14:59
 1/10 Interferencia ***** válasza:
Te is elhívhatod valahova, vagy mondhatod, hogy szívesen megismételnéd az előzőt.
2015. márc. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen mikor tegnap este szóba jött, hogy lehetne újabb akkor mondtam, hogy én örülnék neki ha lenne második mert kiváncsi lettem rá, amire azt mondta hogy akkor mindenképp összehozzuk,mert hogy ő is szeretné.. de hogy ő a spontán dolgokat jobb szereti...
2015. márc. 24. 15:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Elemi hiba, ha az első randi után már a 2.-at emlegeted egy pasinak, mert ezzel lehűtöd a vadászösztönét. Erre célzott azzal, hogy "jobban szereti a spontán dolgokat". Ne erőltess semmit és ne te írogass neki meg hívogasd. Ne tárj fel mindent magadról, ne ugorj azonnal.
2015. márc. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem keresem,pont emiatt... nem akarom zaklatni,meg rá eröltetni semmit.. ha akar úgyis keres...a második randi kérdést elöször ő dobta fel,én csupán megerősítettem benne, mert folyamat azt hajtogatta még tali után is hogy mennyire zavarban van...
2015. márc. 24. 15:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd továbbra is békén. Alapszabály, hogy a férfi küzdjön érted.
2015. márc. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kedves kommentelő.. egy szóval sem írtam hogy én akarom hordani a nacit és randira hívni.. szeretek nő lenni és hagyni hogy a pasi lépjen.. még hiszek ezekben a szerepekben.. a kérdés arról szól, miről lehet következtetni arra, hogy a férfiembernek szándékában áll ténylegesen újból találkozni, avagy le lehet e ezt előre szűrni, hogy az ember lánya mire számítson, vagy marad a csendes várakozás..jó lenne átlátni, de NEM akarok én lépni..
2015. márc. 24. 15:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmit soha nem lehet "tudni", semmire sincs soha biztosíték. 25 évesen ne legyél már kérlek ennyire naiv leány. Nézd meg a Nem kellesz eléggé c. filmet.
2015. márc. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
naiv.. ma volt a 4. randink :)
2015. márc. 28. 22:22
 9/10 Interferencia ***** válasza:
És hogy lett második randi? :)
2015. márc. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem arra írtam, hogy naiv vagy, mert feltételeztem volna, hogy nem lesz második randid, okos leány. Hanem arra, hogy ne pörögd ennyire túl a dolgaidat. Soha semmire nincs biztosíték. Ha megvolt a 4. randi, nagyszerű. Ne kombinálj, hanem örülj annak, ami adott. Értem már?
2015. márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!