Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy legyenek szép nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyenek szép nagy melleim hogy észre lehessen is venni? Kb. akkora kéne mint egy marék. Hogy legyen akkora plasztika és növelőszerek nélkül?

Figyelt kérdés
2015. júl. 6. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kézrátétellel mellnagyobbítást vállalok.
2015. júl. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt meg hogy?
2015. júl. 6. 20:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Dörzsölgesd wc papírral.
2015. júl. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Megmutassam, hogyan lehet kézrátétellel növelni? Akkor írj rám!
2015. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

- Doktor Úr! Tud valami egyszerű módszert, hogy nagyobbá váljon a mellem?

- Hát, dörzsölgesse naponta WC papírral a két melle között!

- És az beválik?

- Ha a fenekét vesszük, egyszer már bevált.

2015. júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
A New Yorkerben lehet venni "előnyös" melltartókat direkt pici cicijű lányok részére. Ha mindenképpen ilyen csöcskirakós stílust szeretnél követni, akkor egy aránylag olcsó és hatásos formája lehet. Remélem tudtam segíteni! :)
2015. júl. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Egyébként egy kis mozgással lehet rajta segíteni, de csodákat attól sem kell várni. Nézz gyakorlatokat a neten. Pluszban még tudsz olyan melltartót venni ami egy kicsit kiemeli a melleid. Mást nem nagyon tudok ajánlani.
2015. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Természetes" módszerek közül max a hízás lehet célravezető, de ezzel a módszerrel nem csak a kosárméreted fog nőni...

Végezhetsz mellizom erősítő gyakorlatokat, de ez inkább a feszességet és tartást befolyásolja, valószínűleg nem lesz tőle drasztikusan nagyobb.

A hormonális változások (terhesség, menstruáció, fogamzásgátló tabletta, stb) is vezethetnek (ideiglenes) mellnövekedéshez, de nem biztos módszer, nem mindenkinek duzzad meg pl menseskor a cicije.

Lehet push-up melltartókat, előnyös ruhákat viselni, például fodros blúzokat, stb. ez optikailag enyhén növeli a méretüket.

Ha még tini vagy, akkor még bőven nőhet is természetesen, akár 21 éves korig.

2015. júl. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem olyan alkatú vagy, sosem lesznek olyan melleid természetes módszerrel. Hízással nőhet, de akkor minden más is nőni fog.


Vannak full szivacsos melltartók, amikbe szinte nem is kell cici, mert előre ki vannak tömve vagy 5 cm vastag szivaccsal. Na azokat a tök lapos mellkasra is fel lehet pattintani, ráveszel egy nem túl kivágott felsőt és ennyi. mondjuk én ezt nem csinálnám, mert sztem gáz, ha csak a szivacs formája látszik. Én azon dolgoznék, h elfogadjam, nekem ilyen jutott.

2015. júl. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Valaki még írna lécci?
2015. júl. 7. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!