Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg vannak olyan pasik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan pasik, akik kifejezetten a kövér lányokra buknak?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy nem csak belefér, hanem előny is, ha a lány nagyon duci/kövér?

24/L



2015. júl. 7. 11:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
En itt vagyok:)
2015. júl. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Darwel ***** válasza:
Én imádom a kövér lányokat :)
2015. júl. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten bejönnek :) 22/f
2015. júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

7-es "Ja, vannak ilyen elfajzottak, na de nyilván ők sem adoniszok (akiknek a hájas cocák tetszenek). A legtöbb meg csak azért jön össze dagival, mert neki ez jut, persze utána ráfogja, hogy ez a zsánere."



Szerintem nem kellene lenézned a teltebb lányokat,csak mert nem girhes pálcikák.Sokkal szexibbek mint egy deszka akinek látszanak a bordái és a melle helyett csak a mellkasát tudok nyalogatni.Érdekes,hogy néhány gebe csaj mennyire letudja szólni a ducibbakat,teltebbeket,csak mert esetleg ő 40-50 kg de közben meg semmi alakja nincs.Egy ducibb lánnyal a szex is sokkal jobb.A "hájas coca" kifejezést pedig még a 120kg felettiekre sem lenne szép mondanod.És igenis van akinek ez a zsánere ugyanúgy ahogy valakinek csak a girhes csajok jönnek be valakinek pedig csak a ducibbak tetszenek.Nos egyértelmű,hogy az utóbbinak mérföldekkel jobb ízlése van.

2017. jan. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 banánherefőzelék ***** válasza:
Persze, hogy vannak. Én a ropikat már meg se nézem.
2019. dec. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!