Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves srác vagyok, nem...

16 éves srác vagyok, nem vagyok kifejezetten kövér, csak van rajtam vagy 2 úszógumi, meg az oldalamon is. Nyáron költözünk elég messze, és úgy szeretnék odamenni, hogy ha nem is pálcika, de vékonyabb vagyok (? )

Figyelt kérdés
Hogyan fogyjak le a leggyorsabban?
2014. máj. 24. 11:46
 1/4 A kérdező kommentje:
183-185 cm - 75kg
2014. máj. 24. 11:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet. Meglepő mi ? Hogy erre nem gondoltál ugye ?
2014. máj. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hengerelőhereverem ***** válasza:

Aztán ha elkezded és nem restelled az időt edzésre az is megy. Gondolom lusta vagy és az a nagy bajod, tehát egy nagyon bevált módszer nálam:

Ha mondjuk lépcsős házatok és éppen mész fel akkor minden lépcsőfokon csinálj egy guggolást lefele és felfele menet, aztán ha van lehetőség húzódzkodásra valahol akkor vedd napirendbe, hogy ha elmész mellette akkor csinálsz annyi húzódzkodást minden alkalommal amennyit bírsz. És akkor jöhet az is, hogy minden alkalommal amikor elmész pl a wc ajtó mellett akkor letolsz 20-30-40-50 fekvőt(tőled függ). És ilyen ezekhez hasonló dolgokat megfogadsz magadnak és csinálod.

2014. máj. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

@11:56


ja, ezt így mondani rohadt könnyű. Én is próbáltam, hát a következő étkezés előtt egy órával már a farkas éhség kerülgetett...

2014. máj. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!