Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Ha a barátnőtök lemérné a heréteket, mikor elmentek otthonról, és mikor hazajöttök? Abból a célból, hogy nem-e csaltátok meg.
2015. júl. 7. 21:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem mindig ugyanakkora a herém... Ha nem verem ki, akkor max érzem hogy majd szétrobbanok, de akkor is ugyanakkora a herém is, mellékherém is.
2015. júl. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
nem jönnek be a buta nők, úgyhogy dobnám pár alkalom után :)
2015. júl. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 xinexol válasza:

Gyakorlatilag nem is igazán van különbség, a here nem egy tartály amit feltöltesz, ráadásul csak a spermák tárolódnak a mellékherében, ami nem igen észlelhető méretnövekedést jelent.


"A férfiak ondójában (sperma) a hímivarsejtek (spermium) száma milliliterenként 20-60 millió között van. Ez képezi a sperma sejtes állományát, ami a teljes sperma tömegének mindössze 5%-a. Ezeknek átlagosan 80%-a életképes. A sperma maradék 95%-a a spermaplazma, amely különböző járulékos nemi mirigyek váladékának elegye. Pontos összetételét tekintve 3-5%-a keletkezik csupán a herében és a mellékherében, 45-80%-a az ondóhólyagban, 10-30%-a a prosztatában és 2-5%-a a Cowper-féle mirigyekben."


"A prosztata és az ondóhólyag is váladékot termel, amik orgazmuskor hozzáadódnak a spermiumokhoz. Ezeknek a váladékoknak a szerepe a megfelelő pH és tápanyag biztosítása a spermiumoknak.

A spermiumok és a prosztata, valamint az ondóhólyag által termelt váladék együtt alkotja az ondót."


Szóval az a kevés spermium ami a mellékherében tárolódik, nemigazán változtat a here méretén.

2015. júl. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
xinexol szép leírás, csak az ilyen kaliberű társaság el se fogja olvasni
2015. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

a here nem egy lufi. A mellékhere sem.


hogy na most tele a mellékhere aztán szépen összemegy.


Egyébként herék között lehet különbség méretileg... én voltam orvosnál azt hittem valami gond van, szimplán csak az egyik herém alakban is más mint a másik meg méretben is.


Egyik tömzsibb a másik hosszúkásabb, ezért az egyik vastagabb (a tömzsibb) a másik pedig hosszabb. Természetesen ez nem nagy különbséget jelent, mm-ben mérhető dolog.

2015. júl. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Mosolyognék, és örülnék, hogy fontos vagyok neki.

Csak az a nő féltékeny, amelyik szereti a párját.

2015. júl. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 opened paradise ***** válasza:
Imádnám! :'D
2015. júl. 8. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!