Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, hogy békén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy békén hagyjon?

Figyelt kérdés

Volt egy pasi, akivel néha találkoztunk, randiztunk smároltunk, és én egyszer leszoptam őt... Igazából nagyon fel voltam izgulva, de lefeküdni még nem akartam vele.

Aztán beszélgettünk, hogy mind a ketten miket szeretünk az ágyban. És kiderült, hogy sok helyen nem egyeznek az igényeink, és én megmondtam neki, hogy jobb lesz, ha most abba hagyjuk az egészet, mert ez csak így rossz lesz. (nem, nekem nem csak a szex a lényeg, csak az előző kapcsolatomnak a szex miatt lett vége, mert ugyanúgy nem egyeztek az igényeink, és én ilyet többet NEM akarok, mert kínzás volt)

De azóta nem hagy békén, folyton jár utánam, meg beszélni akar, meg hogy nem hinné, hogy ez akadály lenne a kapcsolatban (aha, igen, persze, gondolom nincs a láthatáron másik nő...), hogy ezt meg lehet oldani.

Hogy rázzam le? Talán nem kellett volna leszopni... LEhet, hogy ezért kötődik ennyire? Szerintem nem érdemes egy olyan kapcsolatba belemenni, aminek úgyis szenvedés a lesz a vége. Ti belemennétek egy kapcsolatba, ha tudnátok, hogy ő más dolgokat kíván, mint ti? Mondtam, hogy maradjunk barátok, de erről hallani sem akar... Hogy lehet egy ilyen pasit lerázni?



2015. júl. 8. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:

1, jelentsd fel

2, mond neki hogy kicsi a farka, sértettség miatt békén hagy

3, a neten töröld, telefonszámát tíltsd



Amelyik tetszik...

2015. júl. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 *Vágy lassú tánca* válasza:
Próbáld meg határozottan megmondani neki hogy vége!
2015. júl. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1-ezek is választahó opciók, de hiába mondanám, hogy kicsi a farka, tudná, hogy hazudnék, mivel elég naggyal áldotta meg őt a sors...

Feljelenteni azért nem szeretném, viszont már mindenhonnan tiltottam. Miközben megyek az egyetemre, mindig azzal a busszal, vonattal jön, meg ilyesmi.

2- már kiabáltam is vele, és úgy beszéltem vele, mint egy fogyatékossal (nem szokásom, csak már nagyon idegesített), és nem érti...

Az első bogarat ültetett a fülembe ezzel, hogy jelentsem fel, de komolyan :D De most szerencsétlent, ezért... Ha talál egy másik lányt, akkor csak békén hagy, nem?

2015. júl. 8. 08:50
 4/9 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy haggyon békén vagy baja lesz.
2015. júl. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ja! És teljesen ledöbbentem, mert privátok áradata szállt felém...

Nem akarok (főleg nem itt) ismerkedni! Épp egy srácot akarok lerázni, nem még egyet a nyakamba... :D

2015. júl. 8. 08:51
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Hat mivel nem sertett meg es nem is molesztal.mert te szoptad le szabad akaratodbol nem jelentheted fel. Es kicsit szanalmas hogy noknek ez az elso gondolata hogy feljelentes. Inkabb tanuljatok meg nem ribizlik lenni es nem lesz utana baj. Vagy ha mar belekavarodtatok akkor beszeljetek meg ertelmes emberek modjara. Nem hiszem hogy minden pasi megszallott akit csak feljelenteni lehet.
2015. júl. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nyugodj meg, nem jelentem fel őt. :) Ez csak egy olyan ötlet, amit az ember soha nem váltana valóra, de eljátszadozik a gondolattal, mert jól esik neki... ÉS nem ez volt az első gondolatom. :)

Próbáltam vele értelmesen beszélni, illetve legtöbbször értelmesen beszéltem vele, de nem értette.

Nem értem, miért vagyok ribi egyébként, nem a második találkozásunkkor szoptam le. És már ismertem is eléggé régóta...

2015. júl. 8. 09:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon rühellem, amikor lebutázzák a nőket. Mindazonáltal vannak esetek, amikor elgondolkodom, hogy talán mégis van ebben a pejoratív ítéletben valami. Ez is egy ilyen eset;

"Talán nem kellett volna leszopni... LEhet, hogy ezért kötődik ennyire?"

Igen, kérdező! TALÁN nem kellett volna leszopni, vagy ha megteszed, akkor TALÁN nem kéne csodálkoznod, ha nem tudod lekoptatni.

2015. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Amikor leszoptam még egész jóban voltunk, úgy volt, hogy kialakul egy kapcsolat, csak aztán beszéltünk és... már leírtam.

És nem gondoltam volna, hogy a férfiak is képesek ilyen érzelmi kötődésre egy olyan emberrel, aki valamilyen módon kielégítette őket... szerintem még csak nem is csináltam jól. Legalábbis a mélytorok nem megy. De elélvezett.

Most ez olyan nagy dolog?

2015. júl. 9. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!