Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy az exem ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy az exem ne mind kövessen és hagyjon békén? 18L

Figyelt kérdés
Több mint 2 éve szakitottunk. Utána nem beszéltünk. 2014 nyarán elkezdett irni rám a facebookon, és pedig nem válaszoltam mindig. Aztán mind azt mondta, hogy látni akar, randira hivott, de én nemet mondtam. Utána nem beszéltünk. Viszont az utóbbi 2 hónapban egyfolytába összefutok vele. Van egy olyan érzésem, hogy követ. A szakitásunk után egyszer se találkoztunk. Viszont mostanában egy héten többször is: Volt mikor mentem haza az iskolából, szembejött velem, van amikor reggelente az iskolám kapujába áll, van mikor az üzletben is összefutunk vagy kint vagyok sétálni a barátaimmal, s egyből csak látom, hogy messziről bámul. Engem nagyon idegesit a jelenléte. Nem szeretnék ráirni, mert aztán megint a "randijaival" fog bosszantani. Hogyan kerülhetném el? Sajnos haza nem nagyon tudok más úton menni. Olyan is volt, hogy délben a suli előtt volt. De az az érdekes, hogy nem mindig köszön. Van mikor elforditja a fejét
2015. márc. 1. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
beteg szegény
2015. márc. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem szólj a faternak..ki tudja, idővel lehet hogy nem csak néz majd hanem komolyabban zaklat
2015. márc. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy szálljon le rólad, és nem akarsz vele többet "véletlen" se összefutni... ez egy beteg ember, jobb, ha óvatos vagy
2015. márc. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Veszélyes fajta. Ne irj vissza neki még véletlenül se, mert az ilyen az elutasítást is biztatásnak veszi. Ha nem kap szakmai segítséget, 6-8 évig is eltarthat a gyógyulása a szerencsétlennek.
2015. márc. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!