Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy lány szűz, akkor értékes és kelendő, viszont, ha egy fiú az, nem kell a kutyának sem, mert biztosan balfax?

Figyelt kérdés

2015. júl. 9. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
mert a lány az lány a fiú meg fiú. Pride meg meleg büszkeség ide vagy oda. Fogjátok már fel...
2015. júl. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez azért nem minden esetben van így. Szűz lányként tapasztaltam már azt is, hogy bizonyos fiúkkal hátrány volt az, hogy még nem voltam senkivel se. És én örülnék, ha a pasim szűz lenne. Azért nem lenne számomra annyira kellemetlen az első alkalom, mert tudnám, hogy a páromnak még nincs viszonyítási alapja, és nem lenne annyira égő bénázni. Együtt felfedezni valami újat pedig különleges. :)
2015. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mert ha egy lány szűz, az örömet okozhat a legtöbb srácnak (aki már nem szűz), hisz milyen jó már az egójuknak, hogy ők vehetik el a szüzességüket egy lánynak, plusz még taníthatják is őket. Legalábbis én így gondolom.

A nem szűz lányoknak egy szűz srác viszont nyűg lehet (tisztelet a kivételnek), hisz nálunk nincs akkora jelentősége annak, hogy valakinek ők az elsők vagy esetleg taníthatják. Meg hát egy nem szűz srác sokkal férfiasabb a szemükben.

2015. júl. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ma a szüzesség már egy teher.

Nem tudom, miért gondolják sokan (nem mindenki) úgy, ahogy te leírtad. Mert a férfi talán úgy lesz férfias, ha sok nőt megdugott már. Ettől ilyen magabiztos, "belevaló" painak tűnik, gondolom...

2015. júl. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Alanyi jogon megy ez. A férfinak tökéletesnek kell lenni, de egy nőnél teljesen elnézhető, ha lelki baja van, nincs önbizalma, kevés kapcsolata volt, stb, míg ez egy férfinél elítélendő, lenézendő. Legalábbis a mai társadalom normái szerint...
2015. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

ennyi erővel miért van az, hogy ha egy férfi sok nővel lefekszik, akkor menőnek tartják, de ha egy nő fekszik le sok férfival, akkor r.bancnak?


Egyébként én férfiként inkább tapasztaltabb partnerre vágyom szűz lány helyett, szóval ez sem egy általános kijelentés, hogy a női szüzesség olyan értékes.

2015. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Scav ***** válasza:
nekem a szűz csaj sem kelendő. nem árt, ha volt már 2-3 kapcsolata és nem nekem meg megtanítani szeretkezni.
2015. júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem még sosem volt szűz barátnőm, pedig örültem volna neki :|

De még csak alkalmi sem akadt soha szűzzel, pedig az külön izgi lett volna ;)

2015. júl. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát én amúgy sem kellenék egy lánynak sem. Alacsony vagyok és ocsmány, és egy annyira alacsony és ocsmány férfit egy lány sem tud szeretni még egy kicsit sem. Az egyetlen dolog, amit egy nőből ki tudok váltani az a hányinger. Ilyen külső mellett pedig egyáltalán nem számít, hogy 28 évesen is szűz vagyok. Igazából senki nem nézné ki belőlem, hogy valaha is találok olyan lányt, aki legalább randira eljönne velem, nemhogy a szüzességemet elvegye.
2015. júl. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 20/F vagyok és még szűz vagyok, de szerintem nem gáz :)

Majd össze jön :)

2015. júl. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!