Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vőlegényem plussz egy pasi....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vőlegényem plussz egy pasi. Szerintetek utána működhetne még ez a kapcsolat normálisan?

Figyelt kérdés
Régebbi szexuális élményinkről beszélgettünk vőlegényemmel. Elmeséltem neki egy részeg,3 pasis éjszakámat, amit utólag megbántam. Azóta többször felhozta a témát, hogy szeretné, ha többen lennénk. Szerintetek utána működhetne még ez a kapcsolat normálisan?
2015. júl. 9. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, csak ne ismerjetek ugy az illetot:)
2015. júl. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En nem tudom elkepzelni h ez ne okozna problemat. Mar az problema h vegignezne h a feleseget mas kurja..
2015. júl. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 RRR ***** válasza:

a legrosszabb variáció:

a fiúk összemelegednek és téged lapátra tesznek

2015. júl. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a harmadik fél ne legyen ismerős!!! első 3asom ismerőssel volt....hamar vége lett a barátságnak és a kapcsolatnak is! 2en voltunk lányok meg a párom. azóta is volt már de a 3. fél ismeretlen, eddig még nem mentünk szét a párommal! :D lehet hogy csak meg kell találni az ideálisat!
2015. júl. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem zavarna, hogy a pasimat nem zavarja, hogy egy másik ember farka van bennem.

Engem zavarna, hogyha nő lenne a 3. az ő punciját is nyalja, és dugja élvezettel.


Minek, ha ott vagyok én is? Ha nekem ilyet hozna fel, dobnám, mert már nem kíván eléggé.

2015. júl. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 pasis éjszakádat? Ha én lennék a hapsid, már repültél volna. Nagy egy ku.rv@ vagy azt megmondom
2015. júl. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 pasi b-aszott szét egy éjszaka amikor be voltál rúgva?Jó feleség lesz belőled:)Gratulálok a vőlegényednek,most megtalálta az igazit:)
2015. júl. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!