Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha egy fiú egészen addig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú egészen addig tudja titkolni a melegségét, ameddig el nem költözik otthonról (és nem is tudják meg nem is gondolják róla a szülők és a testvérek), akkor utána érdemes elmondani, amikor már külön él és önálló és független?

Figyelt kérdés

2015. júl. 7. 08:19
 1/7 Béla211 ***** válasza:
90%
A párom nem mondta el a családjának.Úgy konkrétan ,hogy ő meleg hanem amikor elkezdtünk járni bemutatott a családjának aztán össze költöztünk és azóta minden családi programra meg hívnak minket. Úgy kezelnek mint ha egy nő és férfi pár lennénk. Ott sem szokták meg kérdezni ,hogy ti most heterók vagytok?...Ja persze azt be jelentette nekik ,hogy mától együtt lakunk.De kimondani a mai napig nem mondta ki de ők sem kérdeztek rá ,hogy meleg e.
2015. júl. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Én is kirepülés előtt állok (egyetem), én 200km-re megyek, szóval onnan nem valószínű, hogy jutnak haza hírek (bár mondjuk ez az eddigi életemben nem érdekelt). Ha a közelben maradsz szerintem el kellene mondanod... A pletyka előbb-utóbb oda fog érni, és nagyon gáz volna, ha így tudnák meg.
2015. júl. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
ha normálisak megértik
2015. júl. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
Ha normálisak akkor nem értik meg.
2015. júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Nekem még van hátra egy évem, és aztán egyetem, de mindaddig nem mondom el a szüleimnek, ameddig nem élek külön és nem lesz saját keresetem, hiszen nem lenne túl kedvező, ha kidobnának otthonról. Tudom a szüleimről, hogy nem dobnának el csak úgy maguktól, de várok még egy kicsit ezzel. Ha majd lesz párkapcsolatom, akkor nagyobb magabiztossággal fogom tudni nekik elmondani, hiszen tudni fogják, hogy ez komoly dolog, nem csak "érdeklődés", mindez persze változhat, akkor is elmondható, ha nincs párod. :) Na meg persze függ attól is, hogy mennyire nyitottak/megértőek a szülők.
2015. júl. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ftf1983 ***** válasza:
100%
Nem elképzelhetetlen, hogy a családod sejti. Amúgy meg nem biztos, hogy szerencsés az elköltözés után ezt beközölni.
2015. júl. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#1-es hozzászóló, így a legjobb, nem is kell tudniuk.
2020. febr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!