Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek 15 cm alatti a pénisze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek 15 cm alatti a pénisze azok, hogy mernek csajozni? Nincs gátlás bennetek?

Figyelt kérdés
vagy lejebb adjátok az igényeiteket, és megelégszetek átlagos vagy csúnyább csajjal ?
2015. júl. 10. 13:43
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
87%

A kínaiak 1,7 milliárdan vannak. Átlag 10-12 centis dákóval. Biztos működik minden ugyanúgy 15 centi alatt is, ennyi ember nem téved.


Enyém 14/4, évek óta nincs rá panasz.

2018. jan. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
77%

Tisztázuunk vmit. A nők legnagyobb százalékának nincs hüvelyi orgazmusa. Ergo tök mind1, h mekkorával toszogatod. Max annyi jo, jobb, vagy kevésbé jo érzés neki. Meg kell tanulni nyalni, mert a nök azt szeretik igazán. Akkor aztán pont nem érdekli egyiket sem, h mekkora.

Ellenben a 15 cm alatti sem mindegy, h mekkora. A 10 cm kicsi, állandoan kicsuszik, tiszta macera. A 14 már egész tűrhető.

2018. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
51%
A nagy és vastag sem jó mert azzal meg minden muffnak az a baja hogy fáj neki ha seggbe tolom.
2018. márc. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
0%

Férfi vagyok és nem tudhatom hogy milyen a lányoknak a szex 15....től a fölső hatarig, csak látom őket nekem 17/5,5 van de azt tudom hogy az oral jobb ha nagy és vastag mert tele a szája, és jobb a kezimunka is mert jól tudja huzogatni és szopni egyaránt IS.

Szo ....a vélemények eltérnek és v kinek megfelel a kicsi is azaz 15..14.... akar. De minden csaj a nagyobbat keresi, nem az óriásit, vajon miért. Mert az jobb mindenben szerintem is.

2018. márc. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ilyen problémám, mert 19cm. 28/F 190/85
2018. márc. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim válasza:
77%

Jaj ekkora marhaságot.

Mint ahogy a péniszek sem egyforma méretűek, a hüvelyek sem. Valakinek kifejezetten rövid és szűk, annak csak kis méretű farokkal lesz jó a szex.


Nekem pl volt egy fiú akit nagyon kedveltem, már hetek óta kerülgettük egymást. Végre lefeküdtünk, de sosem felejtem el. Olyan iszonyatosan nagy farka volt, hogy alig fért belém, szerencsére hamar elment, tovább nem bírtam volna. Utána még pár alkalommal megpróbáltuk, de szörnyű volt a szex. Próbáltam orálisan is kényeztetni, de ekkora méretnél már az sem megy úgy, mint ahogy kéne.

A mostani páromnak átlagos, vagy talán annál is kisebb farka van, mégis hihetetlen vele a szex.

Lényeg a lényeg, kis farokkal is lehet csodát művelni, és nem minden lány egy feneketlen kút, hogy a nagy méret legyen a legjobb.

2018. márc. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
77%
Hidd el sok nő még jobban is szereti a 15 cm vagy annál kisebb péniszt, mint egy 18-19 centist.
2018. ápr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
86%
Mikor fogják már fel a férfiak hogy a legtöbb csajnak nem számít a méret -.-
2018. ápr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

14 centi a farkam és nincs gond a csajozással, sőt. régebben elég frusztrált voltam emiatt, féltem csajozni, összejöttem egy csajjal aki tudta h az önértékelésem 0, és ezért ki is használt rendesen, megalázott, ugráltatott stb. bár arra jó volt a kapcsolat h rájöttem h mire van szüksége a nőknek az ágyban és az nem farok méret függő. megtanultam jól nyalni (mivel állandóan azt kérte de nem viszonozta, én meg elhittem h kis farokkal ez a "sorsom".)

aztán szakítottunk, elkezdtem sportolni és gyúrni, egészségesen élni, plusz találtam egy normális munkát, ahol sokat mozogtam nők körében, egyszóval sokkal magabiztosabban álltam a nőkhöz. azóta már nincs gátlás bennem csajozás terén, ha elmegyünk haverokkal inni kb minden 2. alkalommal összejjön egy csaj, volt már 10/10-es is, de nyilván nem az a cél mert nincs BMW-m (még). de annyi biztos h csúnya csajok nem voltak, átlagon felüliek, persze ez valahol tök szubjektív. volt már egy hosszabb, normális kapcsolatom is azóta.

2018. ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
84%

Szerinted a nők meg tudják mondani hogy az most 15 vagy 18 cm???

Fogalmuk sincs a centikről😂


Meg a 15 centinél nagyobb általában fáj a nőknek.

2019. jan. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!