Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek 15 cm alatti a pénisze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek 15 cm alatti a pénisze azok, hogy mernek csajozni? Nincs gátlás bennetek?

Figyelt kérdés
vagy lejebb adjátok az igényeiteket, és megelégszetek átlagos vagy csúnyább csajjal ?
2015. júl. 10. 13:43
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
96%

Úgy, mint a 15 centi felettiek.

Nem sok jelentősége van a méretnek, amíg nem túl nagy és nem túl kicsi. Azaz az emberek 99%-nak pont jó. Egy lány nem a farkad hosszától fog elélvezni, hanem tipikusan a csiklói orgazmus a járható út.

2019. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
1%

Sehogy. Akinek van önkritikája meg se próbálja.

Kivéve ha szeretik ha megalázzák.

Nekem is 15/14 és soha nem voltam csajjal. De legalább nem röhögtek ki szemtől szembe, vagy letolt gatyába.

15 évesen még nagyon nehéz volt feldolgozni, de 35 évesen már nem zavar annyira. 5-6 év múlva már úgyse müködik, meg más se szexel nagyon 40-45 fölött. Szóval már mindegy.

2019. márc. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
95%

Nincs bajom az enyem pont jó 17 tol nagyobb....

Ha kisebb volna akkor sem bántana a dolog mert ez van és kész...mit csináljak?! Semmit.

A dolog másik oldala, nem mindenkinek szépek a mellei, mégis elfogadom , mert ilyen és ez ő vele jar. Így szeretem és elfogadom öt olyannak anilyen.

2019. ápr. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 welcome1976 ***** válasza:
85%
42 éves vagyok 2 gyerek apja. Sok alkalmi kapcsolat után. 190 magas és 12cm farok. Engem nem zavart. Szerettem volna 20 centist. De ez van ezt kaptam ezzel kell élnem. Eddig akinek kellett elfogadta.
2019. máj. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
90%

Sziasztok!


Nekem 15/4-esem van, és lássuk be, közel sem egy óriáskígyó. Valahol persze zavar, hogy ilyen mérettel lettem megáldva, de mindenkinek javaslom, hogy ne siránkozzon, hanem oda helyezze a hangsúlyt, amiben fejlődni tud, én is így teszek. Testedzés, megjelenés, szellemi-lelki egyensúly megtalálása, technikák az ágyban. Ezzel lehet kompenzálni a méret miatti komplexust. 27 évemmel a hátam mögött, jó pár együttlétet, kalandot megélve mondhatom, hogy egyetlen egyszer kaptam kritikát a méretemre, pedig kifejezetten jó nőim voltak. Nem törtem össze, neki tényleg a nagy kellett, és elváltak az útjaink.


Szóval van megoldás, az itt olvasott rengeteg hisztis fiút pedig nem tudom megérteni, mindig lehet valamin változtatni.

2019. máj. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
31%
14,9 cm pénisz az már kicsi! Nem tudja ki elégíteni a nőt annyira mint a 15 cm pénisz
2019. jún. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Bármilyen hihetetlen de vannak fullos csajok is akiknek elég a 15 centi. 😎
2019. jún. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Látom, újra kiemelted a kérdést. 2015 óta, még mindig nem oldódott meg a problémád? Nem sikerül a partnerkeresés? Önbizalmad még m indig nincs meg? Sajnálatos, ha így van! Ennyi idő után, már érdemes lenne szakember segítségét kérned a lelkedhez!


Nekem 14 cönti (szépen, arányosan) merevedés esetén, de jól funkcionál és soha nem volt rá panasz. Eddig nagyjából 50 partnerem volt, de jellemzően nem egy estések. Második házasságomban élek, kettő - kettő gyermekem született mindkettőből, azaz négy csemetém van. Egyetlen egy nő mondta a szemembe, hogy ez neki kevés. De vele sem lett harag, mai napig barátok vagyunk. Viszont, a szexre neki sem volt panasza. Hiszen, számtalan módon lehet kielégíteni egy nőt! (és most nem a pénztárcámra gondolok :-) )

Nejem éppen most fürdik, a csemetéink már javában alszanak. Egész nap egymásra voltunk indulva, nejem szó szerint azt mondta kora délután, azt szeretné, ha ma szétb.nám, úgy, hogy holnap alig bírjon járni. ;-)

Hozzátenném, én 110 kilós, 185 magas sportosan mackó vagyok, nejem viszont sportos 167 magas, 55 - 60 kilós vonzó csaj. :-D Kell ennél több az önbizalmamnak 15 év házasság után? ;-)

48F


Fel a fejjel!

2020. márc. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!