Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kapcsolatban lévő lányokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatban lévő lányokat miért olyan könnyű rávenni a szexre?

Figyelt kérdés

Az eszem megáll. Komolyan több lánnyal szexeltem aki foglalt volt mint aki egyedülálló. De ha a szexet nem is engedni a pipi akkor a csók, fogdosás simán jöhet.

Persze a szex után már tölti fel a képet facebookra hogy "kedvesemmel kirándultunk nagyon szeretem Őt"


20-on éves nőkről van szó.


2015. júl. 10. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ribi, addig húzd amíg lehet :)
2015. júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pasiban is van ilyen szép számmal (tapasztalat sajnos.)


Szerintem egonövelés egyébként. Vagy akit szeret, azzal nem kielégítő a szex. Oké, meg kéne beszélni... De sunyiban félreba$zni sajnos a többségnek könnyebb.

2015. júl. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

Bazz amúgy ez tényleg annyira így van, hogy az nem is igaz:D

Én is írhattam volna:

Ez van, a nők 99%-a .......

2015. júl. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Lemaradt, hogy ez szerintem nem csak a 20 éves nőkre igaz, tinik, 30-as anyukák, 40-es nők, mind ilyen...
2015. júl. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jah voltam pár dögös házas milffel is...
2015. júl. 10. 19:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Tuti,h így van,mert olyan csajt lőttem a múlthéten,aki ha szingli lenne esélyem se lenne nála.Szóval fura,de én élvezem!
2015. júl. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az igen... szép nők az biztos... Örülj nekik, kielégítetted a vágyaikat
2015. júl. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztaltam, bár nem mind engedi a dugást, volt aki csak nyalásig engedett. Főleg a 30-40-es nők.
2015. júl. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!