Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért mondják azt hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt hogy a homoszexualitás természetellenes amikor 1500 állatfajnál is ugyanúgy jelen van?

Figyelt kérdés
2015. jún. 30. 12:34
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
65%
A rák is.
2015. jún. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
mi van a rákkal? :)
2015. jún. 30. 12:35
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az.. Én sem tudom.
2015. jún. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
84%

Az állatok sem tökéletesek, és mi is részben állatok vagyunk.


Evolúciós szempontból zsákutca a homoszexualitás. Ez szimpla tény. Azonos neműek nem tudják örökíteni a génjeiket.


És semmi bajom a melegekkel, köztük is vannak jó, rossz és csúf emberek, mint a heterok között.:)

2015. jún. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
95%
Mert buták, és nem gondolkodnak, nem tájékozódnak.
2015. jún. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
32%
Az állatoknál ez természetes. Tehát állatok vagytok
2015. jún. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
2%

Bocs nem akarlak megsérteni de nekem ez jött le:


Az állatok alsobbrendüek és homokosok is akkor a homokosok alspbbrendü állatok?


És amugy a homoszekszualitás (bün és) a modenrkor betegsége mivel a sok ember kevés helyen eredményezi hogy homokosok lesznek az emberek igy kevesebben lesznek ugyanyi helyen (patkányokkal kisérletezték ki ök is elhomokosodtak). Amugy pedig az erkölcsi fertö lett ez a föld miota megdzüntek a feudálisrendek és jöttek a libefálisok és anarchisták. És ez a fertő hamar megszünik mert felemészti magát

2015. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
mindenki "állat" :) igazából semmi különbség nincs köztünk ugyanúgy a természet részei vagyunk és ugyanabból fejlődtünk ki
2015. jún. 30. 12:54
 9/37 A kérdező kommentje:

most ez vicc akart lenni hogy a modern kor eredménye? :DD

és mi van az ó görögökkel rómaiakkal meg még sok népnél van :)


az meg hogy bűn ki mondja? Isten, Allah?

Más vallások szerint meg elfogadott a vallással takarózni butaság

2015. jún. 30. 12:55
 10/37 A kérdező kommentje:
de ha az állat szón van a hangsúly akkor úgy fogalmazok hogy az emlősök között is természetes amibe ugye az ember is beletartozik (bár ez inkább csak kötekedés és a szavakon való lovaglás szerintem)
2015. jún. 30. 12:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!