Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mondjam meg neki, hogy szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam meg neki, hogy szűz vagyok? (lent) 21/l

Figyelt kérdés
4. Hónapja járunk a barátommal, és latom meg érzem rajta hogy már nagyon szeretné, és Én is szeretném, csak ez lenne az első alkalom, de nem tudja hogy még szűz vagyok, biztosan rá fog jonni, de félek elmondani neki, mert volt hogy szóbajőttek a szűzek.. és mondta hogy szivesebben lenne egy tapasztalt csajjal mint szűzzel. Szerintetek?
2015. júl. 12. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb úgyis megtudja, szóval minél hamarabb közöld vele. Ha szeret, ezért az apróságért nem hagy ott. ;) 17/L
2015. júl. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mond el neki!

Szexnél úgyis rájön. És ha nem akarod hogy az első alkalmad rossz legyen akkor mond el neki.

2015. júl. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mond el neki fontos h tudja
2015. júl. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez esetben kénytelen lesz egy tapasztalt csjt faragni belőled :)


Mindenképp mondd el neki, mielőtt rádveti magát, biztosan gyöngédebben, türelmesebben és megértőbben fog viselkedni.

Legalábbis én ilyen helyzetben ezt tenném. 28/F

2015. júl. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki.
2015. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha a szexre kerül a sor úgyis megtudná. Szerintem állj elé és mondd el neki. És ha szüzekkel nem akar szeretkezni, de szeret téged akkor nem lesz gond :)
2015. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki, és azt mondta, hogy sejtette ezért is nem vetette még rám magát, es amikor azt mondta h tapasztaltal szeretne lenni ingabb, akkor meg nem is gondolta volna hogx szűz vagyok, és nem zavarja kicsitsem, sőt! :)) boldog vagyoo, köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 12. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!