Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Szeretitek szex során...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szeretitek szex során a "káromkodást", s nevén nevezni a dolgokat? Izgató számotokra?

Figyelt kérdés
Miért igen vagy épp miért nem?

2015. júl. 13. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem exem mikor elment karomkodott. Nemis tudtam addig mennyire feltud izgatni h igy reagalt mikor elment .. Persze en szamon is ki szok csuszni h dugj meg erosen meg jobban.. Es ezek hasonlo dolgok amik amigy nem :) 23l
2015. júl. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sokakkal előfordult már, hogy véletlenül kicsúszott a száján szex közben valami csúnya szó :D
2015. júl. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem. Nagy fel tudok tőle izgulni, ha a pasi közben káromkodik 24/L
2015. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én egyszer szexeltem egy csajjal aki nagyon káromkodott de nekem nemjött be


25F

2015. júl. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagyok annyira odáig a beszédért.
2015. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek beszélgetni szex közben....
2015. júl. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy felizgat a káromkodás, vagy hogy valaha kértem volna a partneremet ilyesmire, de amikor kellőképpen elengedem magam, cseppet sem zavar, ha a nevén nevezünk olyan dolgokat, amiket a hétköznapi életben nem mond ki az ember lánya.

Tehát, az simán benne van a pakliban, hogy pl. szex közben olyanokat mondok a pasimnak, hogy "dugj még erősebben" vagy ilyesmi.

Ja, és emlékeim szerint lányoktól is hallottam már kevésbé szépirodalmi megjegyzéseket szex közben. Nem botránkoztatott meg. ;)

21/L (bi)

2015. júl. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A párommal szoktunk, nagyon izgatóan hat ránk, egymásba feledkezünk és átadjuk magunk az érzésnek. Előfordult megkért, hogy hagyjuk abba, mert annyira felizgult, nem bírná tovább, mikor még élveztük volna egymást. És persze van olyan is, amikor csak párszót mondok és élvezem az együttlétet. Néha mondom élvezésnél, hogy imádom a farkát.

N

2015. júl. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha egykét durvább szót odavág.. Az lehet izgii.. De ha lebecsmérlő.. Kifejezetten mocskos és alpári.. Akkor lehet ott is hagyom.. !! :D


23! L.

2015. júl. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!