Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 19 évesen összejöjjek egy 32...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen összejöjjek egy 32 éves férfival?

Figyelt kérdés
Régóta jóba vagyunk és barátok vagyunk,de én sosem néztem rá úgy ,mint egy férfira,csak úgy mintha a bátyám lenne.. de szombaton volt egy buli,ahol iszogattunk mind a 2en és tánc közbe megcsókolt.aztán így egész este együtt voltunk mintha járnánk..és hazafelé aztmondta,h ez most mi volt,mert nemhiszi,h csak egy éjszakára szól,mert még mindig tart...és mondta mikor hazakísért,hogy reméli lesz ebből több is..másnap mondta h találkozni akar,de nem jött össze a dolog.. de nemtudom mit csináljak.. nekem sok az a 13 év korkülönbség..ő már komoly kapcsolatot akar,családot,gyerekeket pár év múlva.. de én meg még most élem fiatalkoromat.. bulizni szoktam nagyon sokat..világot látni,stb..én még nem akarok megállapodni.. szerintetek mit kéne tennem? 19/L
2015. júl. 13. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen össze. 35/F
2015. júl. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bokorugró ***** válasza:
77%
Rövid leszek. Nem. És te magad is megindokoltad, hogy miért nem!
2015. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mond ezt el neki, hogy Te egy sima kapcsolatra kész vagy ,de még komolyabb dolgokra nem. Szerintem megérti majd.
2015. júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is 32 éves vagyok és még nem voltam nővel. Én azonnal össze akarnék jönni egy 19 éves lánnyal. De ha lenne 25-30 közötti nő akkor azzal is szívesen. De még nem jött össze. Ha van nővéred az is jöhetne ha csak 22 éves akkor is.
2015. júl. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
KETTES megválaszolta. Kérdés zárható. Pont.
2015. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha valóban nagyon tetszetek egymásnak, működik a kémia, akkor ezt vele kell átbeszélned. De ehhez teljesen őszinte beszélgetés kell. Ha ő eleve belemenne úgy egy kapcsolatba, hogy elfogadja 6-10 évet kéne várnia a családalapításra, akkor hajrá! Bulizni, meg világot látni lehet vele együtt is. Viszont ha ő mindezt hamarabb szeretné, akkor ne vesztegessétek egymás idejét.
2015. júl. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Még nem vagy felnőtt 19 évesen. És ha egy 32 "férfinek" egy 19 éves, még tini lány kell, akkor ő szintén messze áll a felnőttségtől. Különben ott a helyesebbnél helyesebb kis fiatal pasika, minek kötnéd le magad egy idősebbel?? Hidd el, az ilyen etikátlan ember egy szemernyit sem érettebb egy 20 éves fiúnál.
2015. júl. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Ha bátyádként tekintesz rá,maradjon is így,ne rontsd el az egészet,tapasztalatból beszélek!
2015. júl. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!