Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy fesztiválon könnyű összesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fesztiválon könnyű összeszedni csajt egyéjszakás kalandra?

Figyelt kérdés
Idén Szigetre vagy jövőre Soundra szeretnék menni de a buli mellett csajozni is szeretnék. Szoval egy ilyen fesztiválon mennyire nehéz? és h sok külföldi van? a magyar lányok vagy a külföldiek a könnyebb esetek?

2015. júl. 14. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem a legtöbben a saját bandájukkal lógnak, max külföldiekkel lehet haverkodni
2015. júl. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha jól nézel ki, akkor nyert ügyed van.
2015. júl. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát hogy most mi a helyzet nem tudom, de mikor én jártam fesztiválokra, simán lehetett csajozni, egy éjszakás, vagy a fesztivál idejére való kalandokat szerezni. Sőt ez minden lelki furci nélkül működött, mert mindkét fél tudta nagyon jól hogy ez miről szól.

Mivel azóta a csajok nem hinném hogy visszafogottabbak lennének, szóval ki merem állítani hogy IGEN! Simán megoldható :D

2015. júl. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Külföldiekre hajts, mivel tudja, hogy a táv miatt nem lehet komoly, így amelyik adja magát az dugni akar és nem romantikázni. Magyar csajokkal ne kezdj, mert csak a baj lesz belőle, meg külföldi több van. :D Nagyobb a merítés.

És ha már lehet miért ne dugnál meg egy természetes szőke dán puncit. :D

2015. júl. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyon könnyű. Tudod mi nehéz? Olyan lányt aki nem keres kalandot. Persze ezen belül is van kétféle típus: aki csak smárol, és aki belemegy a szexbe is. 18/L
2015. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!