Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Féltékenységet hogyan lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenységet hogyan lehet leküzdeni?

Figyelt kérdés

mire gondojak ?

van egy csaj akire féltékeny vagyok, elvileg nem csap be a barátom, de facebookon vannak jelek amik miatt arra következtetek hogy dumálnak, de barátom folyamatosan az ellentété bizonygatja, és nem tudom mit higyjek!


Irtóztosan féltékeny vagyok, ami kicsinál, és ha valóban nincs okom rá, emiatt rombolom szét a kapcsolatom...de mégis úgy érzem h van okom rá, hiába bizonygatja barátom a szöges ellentétét.


2015. júl. 15. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Önbizalommal. Ha magas az önbizalmad, akkor nem leszel féltékeny, mert úgy fogod gondolni, hogy a pasid nálad jobbat nem kaphat, így tök mindegy, hogy kivel beszél.
2015. júl. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok, azt mondja, hogy ő csak egy haver csajszi, de nem több, közben a csaj nyomul a barátomra. Először is el kell hinned, hogy többet érsz,mint az a csaj, ez az első dolog az önbizalomhoz.

Minél több időt töltesz a barátoddal, nem nyaggatod ezzel stb.. annál inkább közelebb kerültök egymáshoz, és esze ágában sem lesz megcsalni. Ne félj! Saját tapasztalatból tudom, hogy ezzel csak rombolod a kapcsolatot.

2015. júl. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még valami: ha a pasid tagadja, hogy dumálnak a csajjal, pedig egyértelmű te bizonyítékot szereztél, hogy igen, akkor akkor egészen biztosan vaj van a füle mögött. Ugyanis ha csak egy ártatlan beszélgetésről lenne szó, akkor azon nem lenne mit tagadni. Javaslom, beszéld meg vele. Nem kizárt, ugyanis hogy már régóta fel vagy szarvazva, és meg is csalt. Ha ez igaz, tudod, mit kell tenned. De még így is önbizalmat sugározhatsz, hogy kidobod, mielőtt teljesen bohócnak nézne téged a másik lánnyal.
2015. júl. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Konkretan nem tudom.De plul..Napokig nem dobta ki a facebook az ismerosei kozott a rublikaba oldalt a csajt.....ma meg arra mer figyelmes mikor ramentem az uzenofalara hogy ujbol kihozta oldalt az ismerosei kozott ....szval ez szerintem nem veletlenszeru....vagy megnezte a csajt v kommunikaltak vmit....a csaj ismerosom kamu facebookon

.es neztem h egyszerre jelentkeztek be....ja es regebben is volt ilyen hogy egyszerre online- ofline hol kisebb hol nagyobb idokozonkent.Nekem meg aztmondja h miota osszeismerkedtunk 2 honapja nem beszelt vele....de multkor volt egy olyan mondata mikor piszkaltam a csajjal hogyha nem fejezem be ezt felkeresi a csajt es megdugja

2015. júl. 15. 18:26
 5/6 A kérdező kommentje:
Teljesen felemeszt a ketseg....vele nm tudom megbeszelni....sokat problemaztam neki es szakitani fog ha megegyszer felhozom
2015. júl. 15. 18:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem dugjunk! Az eltereli róluk a figyelmed.
2015. aug. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!