Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasik azt mondják, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik azt mondják, hogy szeretik ha a csajok kezdeményeznek. Én ahánnyal kezdeményeztem, a pasi csak szexkapcsolatot akart. Itt most hol a hiba?

Figyelt kérdés
Én az előzővel kezdeményeztem mert tetszet,a 4.találkozás után szex lett belölle,aztán 2 évig tartó szexkapcsolat amit persze én szivtam meg.Most meg ugyan az,csak már nem szol hozzám a pasi mert nem feküdtem le vele az első találkán,egyáltalán van olyan csaj aki lefekszik első talalkan már?Nem értem a vilagot pedig 23 éves vagyok...

#pasi #csaj igazsság
2015. júl. 16. 10:26
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Mert baratnoje volt,es meg kikezdet az en baratnommel is,muszaly volt kiadjam az utjat ,annak ellenere,hogy jo volt...en mindig csak remeltem h talan valamikor velem lesz
2015. júl. 16. 11:30
 12/21 anonim ***** válasza:
WTF?
2015. júl. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem megfelelő partnereknél kezdeményezel. Abban meg nem érdemes reménykedni, hogy "majd megváltozik", mert nem fog.

Próbáld előbb kiismerni a potenciális jelöltet, és csak akkor kezdeményezz (értsd: teremts helyzetet, hogy ő tudjon kezdeményezni), ha már ismered a jellemét.

2015. júl. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

az első személlyel értek egyet

ötöst neki

2015. júl. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

A legtöbben szerintem szeretjük ha egy nő kezdeményez, mert a legnehezebb részén átsegít minket.

Utána ha veled csak szexet akarnak, akkor vagy rosszaknál kezdeményezel, vagy nálad van némi probléma.

2015. júl. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
tudnal peldat mondani a ''problemara''
2015. júl. 16. 18:14
 17/21 anonim ***** válasza:

- hisztérikus vagy

- az öltözködésed túl alulöltözött

- túl sok a vakolat

- nem dolgozol, nem is akarsz

- saját házat lakást akarsz mihamarabb

- 10 gyereket akarsz

- esküvő, eljegyzés felhozása már az első randin

- flegma vagy

- lenéző

- rib**ancos viselkedésű

- kacsaszád van

- anyagias vagy

- nagyon butának tűnsz, segghülének

Más....

- nem veszed észre azokat akiknek valóban kellenél

- rossz helyen, környéken ismerkedsz

- elvakult vagy

- túl sokat álmodozol

- túl naiv, hiszékeny vagy


most nem ugrik be több :)

2015. júl. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Ejjj ha,van nemelyikbe valami ram illo is :))
2015. júl. 16. 21:21
 19/21 Thomika20 ***** válasza:

Nem veled van a hiba, csak mindenki ezt látja, hogy a szex a legfontosabb és nem is akarnak mást. Azóta lett barátod?

Eltelt 10 hónap.

2016. máj. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint bejön ha egy csaj kezdeményez. Ha normális még simán lehet hosszútávú kapcsolat is. Nem élnék vissza a helyzettel,komolyan venném.
2020. máj. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!