Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Előfordult már valaha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Előfordult már valaha hogy megdugtátok a pasitokat egy felcsatolhatósal? Vagy ez már bizzar lenne számotokra csajok?

Figyelt kérdés
és aki csinált már ilyet, milyen volt? Jó? Meséljetek!

2015. júl. 16. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Én már csináltam ilyet. Jó érzés volt nekem is illetve azt látni ahogyan a barátom hatalmasat élvez :)


19/L

2015. júl. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Mi is csináltuk... mondjuk ő nem akarta sőt nem is tudta hogy mi lesz, kikötöztem (hason volt ) ,ugy volt hogy a hátát fogom csapkodni egy kis ostor szerűsággel...aztán jött a seprű :) én nagyon élveztem de neki nem tetszett...üvöltött :D azután szakitottunk is :/
2015. júl. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyik vágyam ilyen barátnőre lelni. Na nem ám olyanra, mint a második válaszoló! :D Sokszor fel sem merem hozni az aktuálisnak félvén a reakciójától.
2015. júl. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2: mi van? most akkor megdugtad a seprűnyéllel vagy mi? :D ilyen barátnő kéne nekem is, bár eltudok képzelni ennél jobb eszközt is erre! :P
2015. júl. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tauraco válasza:

Tudom,hogy nem mostani kérdés,de hátha erre vetődik még valaki. :)


Szia/sztok!

A párommal 5 éve vagyunk együtt,abszolút hetero kapcsolatban. 16 évesen vesztettem el vele a szüzességemet,és természetesen az elején a tapasztalatlanságom miatt ő irányított a szexben. De az évek során ahogy megismertük egymás testét/igényeit rájöttünk,hogy inkább én vagyok a domináns fél. Ez többnyire abban mutatkozik meg,hogy én vagyok felül az aktus során. Az utóbbi időben egyre inkább kacsintgatunk az általad szerepcsere néven emlegetett szexuális forma felé. Mi jól érezzük magunkat így és mindkettőnk kitűnően érzi magát közben. Segédeszközzel még nem próbáltuk,de nagyon szeretnénk. Párom kicsit tart tőle,hogy ez megkérdőjelezi a férfiasságát,de szerintem ő attól még cseppet sem férfiatlan,vagy meleg,mert tudja mi esik jól neki. és az,hogy ez mindkettőnket a végtelenségig felizgat az a bónusz a kapcsolatunkban. Teljesen egy hullámhosszon vagyunk szexuálisan. Az enyém a domina szerep,de nem nyomom el szex közben,nem durvulok,semmi szado-mazo,viszont én tartom a gyeplőt.

Ez egyén függő. Azt mondom,hogy ha megtalálod aki a tökéletesen hozzád passzol igényeit,vágyait tekintve akkor teljesen természetes.

És igen baromi izgató tud lenni,de csak megfelelő érzelmi érettség és bizalom,valamint szerelem

kíséretében.

20/L

2016. ápr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!