Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolják itt az oldalon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják itt az oldalon, ha egy lány jól keres, biztosan prosti?

Figyelt kérdés

Ha adott egy szép, fiatal(20 körüli) lány, akiröl kiderül, hogy még pénze is van, egyböl jönnek az olyan hozzászólások, vagy kitartott, vagy prosti.


Miért olyan nehéz elhinni, hogy valaki tisztességesen él?


2015. júl. 18. 12:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Mert magyarországon nem lehet tisztességesen pénzt keresni egy karrier kezdeténél.
2015. júl. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
és mégis mi a frásszal keres egy 20 éves lány olyan jól? Talán sikeres vállalkozást vezet?
2015. júl. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
#2! Miért ne? Gondolj csak O Ráhelre.
2015. júl. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Saját kereset, a szülöknek nincs köze hozzá, külön èl
2015. júl. 18. 12:35
 5/16 anonim ***** válasza:
Amit megfizetnek azzal kell pénzt keresni. Engem nem érdekel ki mit mond általában az mondja aki aki siránkozik és havi 80 at keres. Az én párom is sokat keres külföldön de én szeretem és jol élünk nekünk igy jó és nem vagyunk féltékenyek. Más meg bekaphatja. 39 f
2015. júl. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

És kit érdekel mit gondolnak itt az oldalon? :D

Csupa anonim ember, mindenki azt mond amit akar....köztük te is!


28/N

2015. júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Sajat kereset az apja vagy a pasija cegenel. Ezert.
2015. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

mi számít soknak? ha pultozik,megkereshet 150.000et akár tisztán is, esetleg ha műkörmözik,akkor mégtöbbet,vagy ha valami menő fodrászszalonban dolgozik! mással nem nagyon :D


ha csak nem beszél 3 nyelven és az miatt került be multicéghez.

2015. júl. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Na igen kereshet jól nem akarok bunkózni de olyan lány keres jól aki nem is ismeri hogy"az miatt" és lehet hogy mondjuk három nyelvet beszél anyanyelvi szinten és nekem imponálna ha megismerkednék egy ilyen lánnyal és azt mondaná hogy ő jól keres és tuti hogy nem a pénzemért van velem. Az is lehet hogy van egy jó befektetése én biztos "ballib mocsok" vagyok de engem nem zavarna ha a párom jól keresne sőt keressen jobban mint én nem lennék rá vagy a pénzére féltékeny
2015. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.


Milyen szép privát üzenetet kaptam a kérdés indítótól :)

Üzenem: nem érzem magamat öregnek 28 évesen :D

2015. júl. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!