Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan férfi, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki alacsony, minden lány szerint ocsmány és mégis sikerült elvesztenie a szüzességét?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogy? Prosti nem számít.

2015. júl. 18. 21:13
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
10: 170 cm alacsony vagyok.
2015. júl. 19. 12:26
 12/32 anonim ***** válasza:
szüleid milyen magasak ?
2015. júl. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Kit érdekel a Szülei magasság ma? Lényegtelen.
2015. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

7- köszi, látom te felesküdtél arra, hogy a kérdésre nem válaszolsz, de egy nő kedvét azért elrontod.


Kérdező, te jó ég... 170 centi hol alacsony? Átlagos!


Szerintem te rossz emberek közé kerültél, akik az önbizalmadat csak rontják lefelé, mert látják, hogy te hagyod...

2015. júl. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
73%

Üdv a klubban. 170cm, bőven alacsony méret, még a 155cm-es törpillák szerint is, akik emiatt előszeretettel járnak 180-190cm-es férfiakkal. Ne higgy nekik, hogyó jó ez a magasság..csak nyugtatni akar mind,hisz a valóságban egy sem adna neked/nekünk esélyt, mivel alacsonyság=férfiatlanság, ezt ők is tudják. Ez egy olyan átok, ami ellen semmit sem tehetsz. Elmész egy buliba, ott a nők nagy részen 8-10cm-es magassarkú, ezt dobd hozzá a női átlagmagassághoz ami 165cm, és az eredményt már te magad is le tudod szűrni. Nem tudom, hogy él e még az a külföldi oldal, ahova vagy 400 oldalon keresztül kommentelgettek a nők gyönyőrú hangnemben az alacsony férfiakról..(short men don't stand any chance) azt hiszem ez volt a topic címe..

A kérdésedre a válaszom, igen nekem sikerült elveszteni, de az kapcsolat max 3 hónapig tartott, mivel a farkamat is lebecsmérelte mivel az is kicsi 12cm és vékony 3,5.. Mellette eléggé ronda, asszimetrikus arckarakterisztikám is van..

Szóval egy genetikai szemét vagyok, ezt már tudomásul vettem és beletörődtem. 28/f.

2015. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
52%

175 cm vagyok és a legelsö szerelmem akivel elvesztettem a szüzességemet magasságilag határeset volt, lehetett azt mondani hogy lehet alacsonyabb is volt..

Mégis olyan önbizalma volt hogy szo szerint levett a lábamrol, pedig olyan lány voltam aki elötte CSAK!!! Magassarkut hordott állandó jelleggel, mégis miatta lemondtam rola.

Szoval az önsajnáltatás helyett kezdj magaddal valamit..!

N

2015. júl. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Az utolsó előtti személyében Megérkezett az újabb kisebbségi komplexus szerencsétlen. Számtalan alacsony faszinak van nője, de gondolom neked erre is van egy elméleted.
2015. júl. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
52%

Igen, én is ezt akartam írni, hogy rengeeg alacsony pasinak van nője, és már én is leírtam, hogy 158 centis "törpilla" vagyok, és voltam már velem egymagas pasival, akitől te bőven magasabb vagy...

De sajnáltassátok magatokat itt, az úgy sokkal jobb.

Nem jutott még az eszedbe, hogy inkább a személyiséged miatt nem kellesz a nőknek?

2015. júl. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
35%

15-ös


Abszolút jól látod a helyzetet !! Mintha én írtam volna.


Én rengeteg kérdést írtami ezzel kapcsolatban. Nekem minden nap egy szenvedés. Iszonyatosan fáj hogy alacsony lettem.

Én is 170 cm vagyok. 14 éves korom óta nem nöttem sehova.

Most 28 éves vagyok, szűz. Nem volt barátnőm se.


Utolsónak írnám


Nekem a személyiségem eltorzult a magasságom miatt.


Engem csúfoltak a lányok az iskolában, hogy alacsony vagyok. Engem ez még nem érdekelt, mert akkor még nem érdekeltek a lányok. 15 éves koromba kezdődött minden. Amikor bekerűltem új környezetbe és láttam minden fiú magasabb nálam nem kicsivel. Lányok többsége is.

16 évesen már szerettem volna barátnőt, de a méreteim változatlanok voltak. Egyre jobban magamba fordúltam. Nem szóltam senkihez. Nem jártam sehova. Kb. 16-17 éves koromba már rájöttem nem fogok nölni sehova. Az évek elmentem és minden egyes nappal rosszabb volt nekem.

4-5 éve többen is kérdezték miért vagyok ilyen alacsony cigiztem ? Nem cigiztem, én voltam a jó gyerek.

Most már ott tartok, hogy teljesen aszocilis vagyok, és eszméletlen gátlásos. Ezt látják is már sajnos rajtam.

Már nem tudok leplezni. Utcán, ha végig megyek, látom ,hogy mennyi szép lány, nő van, és én a magasságom miatt még oda se tudok menni. Nekem nem lesz normális életem sose. Szégyellem a magasságomat. Szüleimet okolom, főleg apámat, mert ő is alacsony és ő miatta lettem ilyen. Nem akarok túl sokat írni, mert még tudnék, de így is sok lett...


Szóval az ember személyiségét döntően befolyásolja a magasság.

2015. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
63%

Apukadat okolod mert o is alacsony? Az igen neked sem kicsi baj van a fejedben!

Neki is lett anyukad szoval szanalmas alak vagy aki valoszinu belul egy szr alak ezert nem kell senkinek nem a magassaga miatt. De pontozz le..soot hibaztass engem hogy miattad vagy alacsony! :D

22l

2015. júl. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!