Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan férfi, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki alacsony, minden lány szerint ocsmány és mégis sikerült elvesztenie a szüzességét?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogy? Prosti nem számít.

2015. júl. 18. 21:13
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
29%

nem pontozlak le, mert semmi értelme...


Miért szerinted ki miatt lettem alacsony, nem Apám miatt ?


Belül szar alak vagyok ? nem gondolnám magam annak, viszont iszonyatosan szerencsétlennek igen.

2015. júl. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem eléggé szegényes belsö értékekre vall az hogy apádat hibáztatod azért mert nem tudsz nözni. Kivetited arra hogy alacsony vagy. Szánalmas vagy inkább nem szerencsétlen.
2015. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
17-eske.. várj, te nem vagy alacsony ugye? nő vagy?. Szóval abszolút semmi érintettséged sincs a kérdező/és saját magam helyzetében. Szóval tehetsz egy szívességet, csöndben maradsz. Pontozgatni meg a hozzád hasonló kis álszent gyökerek szoktak, akik itt hazudoznak a szegény srácnak, olyan dolgokban amik világosabbak mint a Nap.
2015. júl. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

19-es. Én sem cigiztem, egyetlen szálat sem szívtam. De nekem volt egy autóbaleset még 14 éves koromban, amiben gerinctörést szenvedtem. Felépültem szerencsére minden szövődmény nélkül, de szerintem emiatt nem nőttem tovább, kb akkor voltam 170cm és pont. Azután egy cm-et sem nőttem. Bulikban meg én voltam a legkisebb a 170cm-el. Az összes nő magassarkút viselt 8-10cm.. Volt egy eset mikor ültünk én és a nő.. láttam rajta,hogy bejöttünk egymásnak.. Mikor felálltam láttam rajta azt az undort/ellenszenvet amikor látta, hogy ekkora vagyok csak.. Rendes volt mert bunkón küldött el..

Mint írtam szerencsére én már nem vagyok szűz, de azóta sincs stabil hosszútávú kapcsolatom, a sok külsú hibám miatt, amiken javítani sem tudok..

Ja és egy dolog a végére. Svédországban csináltak felmérést a megcsalások kapcsolata a nemek és külső adottságok figyelembevételével.

Az alacsony <175cm és kisfarkú "férfiakat" 3X nagyobb gyakorisággal csalták meg..

2015. júl. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
52%

Veletek van baj hogy nem fogjátok fel hogy a 170 centi nem alacsony! Tenyleg ilyen nehez felfogni??

Nekem is volt alacsony pasim es baratnoimnek is.

Csak konnyebb a magassagotokat hibazatni mint magatokba nezni hogy lehet belsoleg van problema.

Amugy idegeneknek megis miert hazudnank?? Gondolkozzal mar.

2015. júl. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
35%

Nem akarok itt vitázni, de te elsőként egy 170cm-es férfi BELSŐjét látod meg??. Ezt te sem gondolhatod komolyan. Azt meg merően tájékozatlanság kijelenteni,hogy a 170cm nem alacsony, ha az átlag férfimagasság 176cm.. Érdekes, az alacsony férfiak mindig csak exek.

Lehet,hogy van kb 1-2%-nyi olyan nő, aki megmarad egy alacsony férfi mellett, de a döntő többség NEM, hogy miért? talán ösztönös, társasági nyomás, média stb stb.. A magasság egy elég fontos faktor egy férfi életében és ez nem csak társas kapcsolatokra igaz (munkahelyi pozíció, előléptetés stb..)

2015. júl. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tulzok ha azt allitom hogy neked fejben nagy gondok vannak..
2015. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

19-es vagyok



26-os mintha csak én írnám a hozzászólásodat. Látom legalább annyira zavar téged a magasságod mint nekem. Csak én még szűz is vagyok...

2015. júl. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
68%

Úristen, emberek... ti nem vagytok normálisak...


Fogalmam sincs, melyik válasz volt már, de hogy egy nő elborzadt, mikor meglátta, milyen alacsony... szívem, hallottál már a pszichológiáról? Szinte már te akarod belelátni ezt a hülyeséget, hogy elfintorodott...


Én szoktam 10 centis magassarkút hordani, azzal vagyok kemény 168 centi. Még így is alacsonyabb vagyok tőletek.

Nem olvastátok a kommentemet? Velem egymagas pasival is összejöttem és NEM zavart a magassága,sőt, öt sem zavarta a sajátja. Olyan nőket kap meg, hogy az nem is igaz, mert nem ragad le ennél a "problémánál"... ha beszólnak a haverok a magasságára, csak nevet, vagy visszavág valami szellemeset. Teljesen rendben van magával... Hogy ez mire bizonyíték? Hogy nektek nem a magasságotokkal van a baj, hanem az agyatokkal... Teljesen belemerültetek az önsajnálatba, és képtelenek vagytok kitörni belőle... jöttök itt statisztikákkal, meg mittudomén mivel, ahelyett, hogy kimozdulnátok és felszednétek egy-két nőt...

Irány a pszichológus. Ja, hogy az segítene, és akkor nem lenne mire fogni, hogy nincs nőtök?


A kérdést inkább úgy kellett volna feltenni, hogy "Van itt olyan férfi, aki korlátolt gondolkodású, minden lány szerint és szánalmas, valamint buta, mégis sikerült elveszítenie a szüzességét?"

2015. júl. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
61%

"17-eske.. várj, te nem vagy alacsony ugye? nő vagy?. Szóval abszolút semmi érintettséged sincs a kérdező/és saját magam helyzetében. Szóval tehetsz egy szívességet, csöndben maradsz. Pontozgatni meg a hozzád hasonló kis álszent gyökerek szoktak, akik itt hazudoznak a szegény srácnak, olyan dolgokban amik világosabbak mint a Nap."


Nem vagyok nő. A magasságom is Közelebb van a 200 centihez, mint a 190-hez. Pozitív visszajelzéseket is kapok, szóval ilyen téren nem panaszkodhatok. Ennek ellenére nem lökik hanyatt maguk a csajok Előttem, mert nekem is cselekednek kell. Nyilván nekem is vanbak dolgaim, amikkel elégedetlen vagyok, de tudod mi a különbség köztünk? Én nem okolok mást és nem vagyok ilyen nyafogós punci mint te. Ezt soha nem viselik el a csajok. Mellesleg nem te mondod meg hova és mit írjak, kis takony Úgyhogy itt te fogsz elkussolni. Abban mi az álszent hazugság, higy fejezd be a hisztit? Ez inkább tény. Mindenen lehet változtatni, a testalkatidin, a lakóhelyeden, a melódib stb. De a magasságoson nem. És ez egy csúcs kifogás. Mindent lehett erre fogni ügye? Ezért nincs csajod és ezért vagy ekkora lúzer. Arra pedig Továbbra sem válaszoltál, hihy hogyan lehet, higy sok 170 centis vagy még alacsonyabb pasinak nője. Talán mert nem akkora önsajnáltató balherék.

Amúgy tőled megkérdezik, higy mi leszel ha nagy leszel? 😊

2015. júl. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!