Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Afgán- vagy más bevándorlóval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Afgán- vagy más bevándorlóval valaki létesített már szexuális kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mennyire könnyű őket befűzni? Nem pénzért, meg ételért gondoltam!

2015. júl. 20. 09:16
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
akkor miért nem kezelteted magad?:)
2015. júl. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
az elmémmel nekem nincs baj, hányan jöttök még? :)
2015. júl. 21. 14:29
 23/44 anonim ***** válasza:
de leírtam hogy miért van,és ha nem bírod felfogni akkor még nagyobb baj van
2015. júl. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
SOHA koszosak
2015. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim válasza:

Ezen nagyon nevettem :D

"Aztán honnan fogod tudni, hogy melyik nő tetszik neked? A száriból csak a szemük látszik ki!"


1) a szári indiai viselet ami alig takar valamit, a has is szabadon van benne


2) az afgán nők nem hordanak NIQABot. Nem hiszem, hogy a kedves válaszoló látott már menekültet. Ugyan olyan ruhában vannak mint mi, csak kendő van a fejükön (az afgán nők általávan nem is takarják el az egêsz hajukat)

Azért ez elég szomorú, hogy még nem látott menekültet de így megvan a véleménye róluk...

Ohh a magyar tudatlanság...


A kérdésre válaszolva:

Nem fogsz tudni afgán női szexpartnert találni, mert ők mind csak a férjükkel jönnek ide, aki vigyáz rájuk, nehogy valami erkölcstelen európai megrontsa a feleségüket.


Amúgy az én párom afgán :)

2015. júl. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
0%

"Azért ez elég szomorú, hogy még nem látott menekültet de így megvan a véleménye róluk... "


Ajaj,itt az újabb okos ember,látni kell bevándorlót személyesen ahhoz hogy legyen róluk véleménye valakinek?magyarázd már meg :D

2015. júl. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim válasza:

#25-ös vagyok


Nem kell elítélni ezeket a bevándorlókat. Ha egy magyar elhagyja az országot azért, mert itt nem keres elég pénzt vagy nem tetszik neki az itthoni politika és mondjuk valami nyugati országban telepedik le, arra hű de büszkék vagyunk, a kicsi fiam/lányom Németországban dolgozik.

Az itthoni helyzet nem annyira rossz, mint pl Afganisztánban. szerinted ha nem lenne ennyire muszáj menekülniük miért hagynák ott a kényelmes, megszokott életüket, hogy egy -kellemes és biztonságos - többhetes (hónapos) gyalogtúrán vehessenek részt akár KISGYEREKKEL.


Szoktam menekülteknek segíteni. sokkal kevésbé koszosak, büdösek, mint egy alkoholista hajléktalan (hajléktalanszállóban is voltam önkéntes)


Semmit nem tudtok a menekültekről. Majd akkor okoskodjatok, ha legalább az országok legalapabb dolgait tudjátok, olyanokra meg senki nem kíváncsi, hogy a fejedben lévő sötétség miatt elítéled azokat, akiknek a bőrük sötétebb.


Elnézést kedves kérdező az Offért, de erre muszáj volt reagálnom valamit. Nem akartam konfliktust szítani a kommentemmel, csak tisztázni a dolgokat.

2015. júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

Hogy tudsz ilyen sok hülyeséget írni egy kommentbe?


Tudod hogy az a több millió bevándorló aki elindult ide annak az 1%-a háborús menekült?és a több mind azért jön ide mert azt hallottam hogy itt Európában gazdagság és boldogság van?

"szerinted ha nem lenne ennyire muszáj menekülniük miért hagynák ott a kényelmes, megszokott életüket" na hát pont ezért,aki háborús menekült azt megértem,de nincs belőlük olyan sok,és remélem azt tudod hogy a nagy része bemegy a menekülttáborba,elveszi a pénzt amit mindennap megkap,és egész nap sétálgat a városba meg bemegy a Tescoba chipset és kólát venni?mert több mint a fele ezt csinálja,nem is akar dolgozni meg semmi,csak itt jobb az idő aztán de jól elvannak ők itt a mi pénzünkön


"Szoktam menekülteknek segíteni. sokkal kevésbé koszosak, büdösek, mint egy alkoholista hajléktalan (hajléktalanszállóban is voltam önkéntes) "


Igen de ugye azt is tudod hogy olyan veszélyes fertőzéseket is behoznak amik Európába még sose voltak?már fertőződött is meg magyar ember...


"Semmit nem tudtok a menekültekről." Látom te se


"Majd akkor okoskodjatok, ha legalább az országok legalapabb dolgait tudjátok, olyanokra meg senki nem kíváncsi, hogy a fejedben lévő sötétség miatt elítéled azokat, akiknek a bőrük sötétebb. "


Az ország legalapabb dolgai a bevándorlók ismerte?más országbeli nép?és miből szűrted le hogy rasszista vagyok?abból hogy a tippelgetsz?:D és mellőzd az ilyen gyerekes beszólásokat :)


Remélem hogy ha 1 millió menekült itt lesz Mo.-n (mert hiába akarnak továbbmenni,visszaküldik hozzánk) akik 90%-a nem hajlandó dolgozni akkor szerinted a 10millió ember fogja eltartani?aminek a fele munkanélküli vagy nyugdíjas vagy gyerek?

2015. júl. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:

Az nem kétséges, h rasszista megjegyzéseket teszel, ezt komolyan nem veszed észre?


87%: kár erőlködnöd, nem ér semmit, le vannak nézve a menekültek nagyon, és az tényleg vicces, h ha mi megyünk gazdagabb országba, akkor arra büszkék vagyunk. :D


Tény, h nagy részét majd vissza kell küldeni, vagy tovább küldeni, mert nem hiszem én se, h ez mind olyan menekült, aki kénytelen volt elhagyni az államát, de akkor se kellene ilyen gyűlölettel hozzáállni a kérdéshez.


Poénból indítottam a kérdést, de érdekes dolgok jöttek le az emberek hozzáállásából.

2015. júl. 28. 16:53
 30/44 anonim ***** válasza:

Kérdező csak sajnos nem láttad át annak a lényegét amit leírtam és mivel nem a te álláspontodat mondom ezért egyből figyelembe se veszed amit írok

mi volt a rasszista megjegyzés?egyik rasszt se utálom,ha utálnám akkor néznének rám hogy miért van kínai vagy cigány barátom,ha 1 millió fehér ember idejönne élősködni őket is küldeném a pic.s.ába


Csak mi magyarok nem terjesztünk semmi olyan betegséget ami Európába nem terjedt még el soha és mi nem azért megyünk más országba hogy ne dolgozzunk,mert elhiszem hogy van aki csak tovább akar menni észak nyugat felé,de onnan vissza fogják küldeni hozzánk és akkor nekik hogy adunk munkát?még a magyaroknak se jut mindnek,és aki meg csak úgy itt van?azokkal mi lesz?eltartjuk őket is?vagy nemzeti giga menekülttáborokat nyitunk?gondolkozzatok már mielőtt olyan dolgokat akartok vagy mondtok amiknek nem is látjátok át a következményeit

2015. júl. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!