Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Afgán- vagy más bevándorlóval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Afgán- vagy más bevándorlóval valaki létesített már szexuális kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mennyire könnyű őket befűzni? Nem pénzért, meg ételért gondoltam!

2015. júl. 20. 09:16
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

Ezek szerint senki nem érti / érzi a különbséget egy európai (jelen esetben magyar) és egy arab/fekete ember között.


Ez a szégyen, barátaim. :) Egy magyar nem fog megerőszakolni minden 4. nőt Svédországban, nem fog pusztítani, hódítani más országban (Templomok helyére Mecsetek, Sharia Angliában, Németországban, Svédországban, Franciaországban, talán Spanyolországban is). Egy magyar család a 3-4. generációt már nagyon ritkán fogja magyarnak nevelni külföldön, arabok közül pedig terroristák kerülnek ki ezekből a generációkból!


Franciaországban az arab származású francia állampolgárok 78%-a a francia szegénységi szint alatt él. Bizonyos értelemben rosszabbak, mint a cigányok - azoknak legalább primitív, pusztító vallása nincsen.



Aki ezeket nem éri fel ésszel - a rasszok közötti különbségeket -, az a szégyen. Nem a liberalisták szemében, nem a társadalom szemében (hiszen egy agymosott társadalomról van szó), hanem a természet szemében. :)

2015. júl. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
na az elöző kommentelő túl sok Nógrádi György-öt nézett :D
2015. júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
31. felesleges mondani nekik,majd ha kitalálják hogy minden magyar család fogadjon be 1-et közülük és tartsa el akkor majd nem lesznek ennyire liberálisak
2015. júl. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim válasza:

#25-ös vagyok


Szerintem én aztán tényleg tudom, milyen egy menekült. Mint írtam, az én párom is Afganisztánból jött ide még régebben, menekültként.


Ha olyan jól tudod, hogy Afganisztánban biztonság van, menj ki és próbálj meg ott élni. Nézzük ki mersz-e lépni az utcára mikor meglátod a sok tálibot akik bármelyik pillanatban lepuffanthatnak téged, vagy bármelyik családtagodat. Nem olyan jó a helyzet ott, mint ahogy gondoljátok.


A másik nagy gondjuk, hogy mióta kivonultak onnan a külföldiek, nincs munkájuk. A családot pedig valahogy etetni kell.

De gondolom ezt is jól tudtátok, hisz a kommenekből csak úgy sugárzik az értelem és a tájékozottság..


A rasszokról szóló hozzászólás elég durva. Ha egy fehér ember követ el bármilyen bűncselekményt, soha nem emelik ki, hogy fehér volt vagy katolius. Pl vegyük Andreas Lubitz-ot. Láttál bármilyen olyan hírt, amiben feltüntették a vallását vagy a származását? Nem. Az elmeállapotára hivatkoztak. De ha egy néger tette volna ugyanezt, a hírekben már rögtön a FEKETE szó lenne kiemelve.


Az egyik legszánalmasabb dolog, ha a bőrszíned miatt érzed magasabb rangúnak magad. Ez számomra azzal egyenértékű, hogy mást nem is tudsz felmutatni, hogy miben vagy jobb náluk

2015. aug. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

De kérlek ne írd már tovább a hülyeséget,megfájdul tőle a fejem


"Ha olyan jól tudod, hogy Afganisztánban biztonság van"

Ezt hol írtam én?Másold már be,és vicces ha azt hiszed hogy csak Afganisztánból jönnek ide


Sajnálom hogy nem tudsz olvasni,már elmondtam hogy mi a véleményem a rasszokról


"mi volt a rasszista megjegyzés?egyik rasszt se utálom,ha utálnám akkor néznének rám hogy miért van kínai vagy cigány barátom,ha 1 millió fehér ember idejönne élősködni őket is küldeném a pic.s.ába "


Ez,inkább elmezed


"A rasszokról szóló hozzászólás elég durva. Ha egy fehér ember követ el bármilyen bűncselekményt, soha nem emelik ki, hogy fehér volt vagy katolius. Pl vegyük Andreas Lubitz-ot. Láttál bármilyen olyan hírt, amiben feltüntették a vallását vagy a származását? Nem. Az elmeállapotára hivatkoztak. De ha egy néger tette volna ugyanezt, a hírekben már rögtön a FEKETE szó lenne kiemelve. "


Na ezzel nagy pofont adtál magadnak,láttál már híreket?Ha nem akkor elmondom hogy hogy néz ki jelenleg


Fehér ember csinál bűncselekményt:Újabb nem roma származású ember rabolta ki XY-t

Színes bőrű rabol:Újabb ember rabolta ki XY-t

És ha fehér ember rabol akkor csak annyira homályosítják el a képet hogy látszódjon a bőrszínes,de ha színes bőrű akkor telibe eltakarják

Na ez a rasszizmus,elemezd

2015. aug. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim válasza:

Már eléggé eltávolodtunk az eredeti kérdéstől, a kategória kereteibe sem illik bele. Szerintem erre a beszélgetésre kéne nyitni egy külön kérdést, más véleménye is érdekel a témában. Nem fogok leállni veled veszekedni annak ellenére, hogy nem értek veled egyet. Gondolj amit akarsz, ebbe a beszélgetésbe én már belefáradtam. Nem fogom ilyen hülyeségekkel tölteni az időmet.

Elnézést kérdező a sok offért, ti meg úgy utáljátok a színes bőrűeket ahogy akarjátok.

2015. aug. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Senki nem a színes bőrükért utálja őket, felőlem lehetne hupilila is, HA be tud illeszkedni, de ilyen ingyenélő, semmittevő terrorista koszos-büdös-beteges csürhét eltartani, amikor már több százezeren vannak az országban, szerinted kinek a pénzéből tartják el őket? Akkor mi mi a fas**nak dolgozunk, ha nekik már most több joguk van?
2015. aug. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

36. Látom kezded belátni hogy van abba valami amit mondok,de azért egy csepp hülyeséget még belehintettél


"ti meg úgy utáljátok a színes bőrűeket ahogy akarjátok."

ez a te hozzászólásod


"egyik rasszt se utálom" ezt meg előtted írtam és ennek ellenére van képed ilyet kijelenteni ismét,szánalmas

2015. aug. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
37. ez az hogy ők ingyen kapnak szállást,ételt italt plusz napi több ezer ft-ot és nem kell érte megdolgozni,ebbe hol az egyenjogúság?
2015. aug. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Nem is lesz, amíg az EU-ban ilyen hiperliberális seggnyalók vannak.
2015. aug. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!