Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40 feletti csajok! Előfordult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 feletti csajok! Előfordult már, hogy fiatalabb (20-25 éves) srácot kívántatok meg? Vagy csak én vagyok fura?

Figyelt kérdés
Csak normális válaszokat kérnék, köszönöm :)

2015. júl. 20. 10:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem vagyok nő, de siman előfordulhat.

pont ugy mint nalunk pasiknal:

ha formás igényes 30-40 es nőt pillantunk meg, simán eljatszunk a gondolattal, hogy hmmm..:P


Normális dolog ha van ilyen nalatok is.


24/F

2015. júl. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem fura. Nekem is tetszik 1-2 fiatalabb srác a környezetemben. Kollégámmal kölcsönös az érzés és ezt ki is használjuk ;) A 20-25 éves srácok oda vannak értünk!!! 45/N
2015. júl. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
40 felett már nem csajokról van szó, hanem kivénhedt MILF-ekről!
2015. júl. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, habár én pasi vagyok, de sok lány megy a kinézetre, főleg ha szexről van szó. Engem csak az "értelmi szint" ijeszt el sokszor, amikor beszélgetek egy nálam 10 évvel fiatalabbal és rájövök, hogy olyan sík mint a föld.

Ez lánynál lehet aranyos, pasiknál ahol nem éppen a tudatlanság a szexi, már nem.

2015. júl. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Aki tapasztalatokkal rendelkezik az ne tartse magába :D

Priviben is aki szégyenlős

2015. júl. 20. 10:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Olyan van, hogy csettintek egyet magamban, hogy hmmm, de fincsi... de ennyi. Nekem ahhoz, hogy valakivel kezdjek, több kell, mint a fizikai vonzalom. Nem tudnék mit kezdeni egy "gyerekkel" (mert számomra a 20-25 közötti korosztály bizony gyerek).
2015. júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen korban szerintem is még csak "gyerekek" mert még a péniszük sincs rendesen beérve. Ám van aki fél éretten szereti a gyümölcsöt XD
2015. júl. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szerény véleményem szerint azok mág igencsak "be vannak érve"!!! Tapasztalat mondja belőlem :D

Bár a korosztályomban már nem igen találok olyan férfit akinek 100%-s a szerszáma és tüzes legyen.....

2015. júl. 20. 11:06
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam megkívánni idősebb nőket ;) ,ugyan így lehet ez fordítva is
2015. júl. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az a fura,aki a korosodó férfiakat kívánja a fiatalok helyett.
2015. júl. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!