Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi ez a felfogás szexuális téren?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a felfogás szexuális téren?

Figyelt kérdés

Annyira nem értem ezt a témát, hogy kíváncsi vagyok a véleményekre. Szerintem mindenkinek van egy igénye, amit a másiknak ki kell elégítenie. Ha valakinek valami nem tetszik, az nem kötelező, de ettől még nekem az az igény megmarad, így ha a másiknak nem azonosak az igényei az enyimével akkor érthető hogy a kapcsolat rövidtávú.


Másoknak meg ez nem evidens. Mások azt gondolják, lehetséges egy kapcsolatban kielégületlenül hagyni a partnert, mert pl. óckodik a lány az análtól, miközben a pasinak ez alap lenne.


Mégis miből gondolják, vagy mi ez a naivitás, hogy a szex nem számít? Hogy nincs jelentősége az együtt maradásra?


Példának felemlíteném a barátnőmet, akivel már szakítottam, ugyanis eleinte nagyon sokat veszekedtünk szex közben, aztán már kedvem se volt hozzá, mert tudtam hogy veszekedés lesz. Azután meg elegem lett. De nekem kezdetektől ott volt egy nagy "folt" szexuális értelemben mivel análisan nem lehettünk együtt... ezért kezdetektől nem volt 100%-os az együttlét.


Ez azért is vicces, mert hosszú múltunk volt, és már kiérett volna egy esküvő is. De mivel a szex egy nagy "semmi" volt, ezért az egészből csak veszekedés lett állandóan.


Mégis ki az aki azt hiszi, hogy megváltoztathatja a másikat? Szerintem érzelmileg egyszerűek azok az emberek akiknek csak az a fontos, hogy két fél mennyire jól összeillenek, független hogy a szexuális életük katasztrófa.


2015. júl. 20. 15:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Így van, de nekm az is fontos hogy olyan téren ki tudjam elégíteni a partneremet ami engem is vonz.


Barátnőm előtt ezt normálisan átéltem az előtte lévő barátnőmmel és ő baromira odáig volt azért hogy ott is kielégüljön.


Szóval igen nekem is a másik kielégítése a cél, de ezáltal fontos hogy én is kielégüljek hogy őt kielégítettem. Ezen van a kulcsszó.... Én kielítem őt, és így én is kielégülök, viszont ez elbukott ott..

2015. júl. 20. 17:33
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem értem,hogy téged hogyan tesz kielégületlenné az,hogy nincs anál. Az már inkább gáz,hogy veszekedésbe fulladt minden szex, meg általában nem volt jó. De ha csak az a bajod hogy nincs anál akkor valószínüleg csak te cirkuszoltál érte.
2015. júl. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én is ezt kérdezem, hogy mi ez a felfogás szexuális téren?

Ez a "nem baj, hogy a párom rohadtul nem akar valamit, én akkor is ráerőltetem, mert én ezt akarom" mentalitás. Tudtad jól, hogy nem vevő rá, de ennek ellenére is folyamatosan ezzel baszogattad és még csodálkozol, hogy folyton veszekedett veled emiatt. Ha neked ennyire fontos az anál, akkor már az elején szakítanod kellett volna vele és egy olyan lányt/nőt keresned, aki szintén akarja.

2015. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam hogy idő kérdése és belemegy :) Nem ment bele. Ha az elején tudom hogy ez lesz, akkor tény hogy nem is lettünk volna együtt sokáig.


Nem ő veszekedett velem, kölcsönösen veszekedtünk.

2015. júl. 20. 20:22
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha kettő embernek nem egyeznek a szexuális preferenciái akkor nincs hosszútávú kapcsolat. Szóval egyet kell értenem. Ha neked az anál alap, olyan lányt keress aki vevő rá és ne két kézzel tiltakozókat próbálj győzködni. Ismerkedős szakaszban kacér kérdezz felelekkel hamar ki lehet deríteni ki mire bukik.
2015. júl. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 enrike válasza:

#15

Teljesen igazad van.Az igényekről szól az egész.Ha két ember jól kijön egymással,de a szex csapnivaló,vagy teljesen más igényei vannak az egyiknek és a másiknak,nincs értelme az egésznek.Addig kell keresni amíg olyat nem talál az ember akivel jól működnek a dolgok.A legjobb ha egy ívásúak a párok.

Nekem is eltartott egy ideig mire ,olyat találtam aki szinte maga az álom,igazi türelemjáték.De megtérül.És ami a legfontosabb no kompromisszum,mert az frusztrációhoz vezet,majd veszekedés,megcsalás és szakítás.Erre kinek van szüksége.

2015. aug. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!