Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi baja van azzal egyes (! )...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van azzal egyes (! ) nőknek, ha egy férfi ki szeretné próbálni az anált, de nem erőlteti senkire?

Figyelt kérdés
Én kiszeretném egyszer, persze nem halok bele, ha nem sikerűl... A lényeg, ha megemlítem egy nőnek akkor rögtön perverz, beteg, vagy homoszexuális leszek! Pedig mindig hagsúllyozom, ha Ő nem szeretné akkor nem kell.

2015. júl. 20. 17:20
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
94%

Most én is a "butanők" sztereotípiát fogom erősíteni, de azért leírom az esetemet, hátha segít a megértésben. :)


Nekem a volt párom nagyon erőltette az anált, teljesen rá volt kattanva, olyan dumákkal jött, hogy mindenhogy a magáévá akar tenni, hogy legszívesebben az orromba meg a fülembe is belerakná, ha lehetne. :D A lényeg, hogy hagytam neki, de nekem nem tetszett, nem fájt, kicsit volt érzésre kellemetlen, viszont megalázónak éreztem. De hagytam neki, hogy többször is csinálja, sőt, azt mondtam, hogy nekem is tetszik, mivel láttam rajta, hogy ő annyira odáig van érte. De aztán egyre kevesebbszer kívántam a szexet, mármint a normált is, legtöbbször csak orálisan kielégítettem, hogy hagyjon békén, aztán tőle is teljesen megundorodtam, és elhagytam. Hogy miért nem szóltam neki, hogy ne legyen többször anál? Mert rengetegszer hallom, hogy a pasi análért prostikhoz jár, vagy otthagyja a nőjét egy másikért. Csak azért, mert az hagyja análisan. Ha nem hagytam volna, kevésnek éreztem volna magam és a mai emberek úgy mérik a prűdség szintjét, hogy a nő akarja-e az anált vagy sem (lásd itt is az egyik kommentelő). Emiatt megfelelési kényszer miatt teljesen feladtam magam és ezért is lett szakítás.


Ne vedd magadra ezt az egészet Kérdező. Nem azt mondtam, hogy Te is erőltetnéd, hiszen írtad is, hogy nem erőlteted. Csak leírtam az én esetemet, hogy lásd a másik oldalról is, és nem csak velem fordul elő ilyen.

Viszont. Tudom, hogy ez az egész az én hibám is volt. Egyszerűen erélyesebben kellett volna nemet mondanom (bár akkor nyilván egyből elhagyott volna :D ), viszont ő már túlzásba vitte az erőltetést. De már engem is kicsit riaszt nőtársaim aggresszivitása, ha az anál kerül szóba... Szerintem őket valamilyen rossz hatás érhette, és nem tudták rendesen feldolgozni, mert nem mondták el, beszélték ki senkivel, mert az anál kényes téma, nem nagyon beszélnek róla (mert a problémát jobb kiadni magunkból), tehát nem volt meg ez a feldolgozási folyamat. Így minden férfira kivetítik a dühüket.


Emiatt az eset miatt (mármint ami a volt párommal történt) nekem is kicsit leapadt az önbizalmam, hogyha lesz megint pasim, akkor neki is kevés leszek, mert nem akarom az anált? Sőt, prűd? De hatalmas logikai képességeimmel rájöttem :D hogyha nem passzol a szexuális ízlésünk, akkor jobb bele sem kezdeni a dologba. Attól még lehetünk haverok, nem kínozzuk egymást, és tiszteletben tartom a vágyait. :)

2015. júl. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
87%

11 vagyok, még annyi, hogy mivel volt egy ilyen rossz tapasztalatom, ezért akármelyik férfi felveti az anál gondolatát, azt érzem kevés vagyok, kevés neki a puncim, a szám, és így közli ezt rejtetten. :D Valamint jön a reflexszerű gondolat, hogy ő is rám foga erőltetni, azért, mert az anállal kapcsolatos első tapasztalatom ilyen volt. Tudom, hogy hülyének néztek, de azért azt elárulom, hogy hiába van ez a reflexszerű gondolatom, ezt próbálom leállítani, mert tudom, hogy ez nem így van. Ahogy a legelső szex is befolyással van a szexuális életre, úgy az első anális szexszel is így van. Vannak ilyen gondolataim, de tudom, hogy nem jók.

Nem szeretek általánosítani, küzdök ellene.

2015. júl. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
91%

Az előttem szólónak igaza van.

Volt egy rossz tapasztalat, aztán egy új pasi felveti az anál lehetőségét, és hiába bizonygatja, hogy ha nem akarja akkor nem lesz, a lányban akkor is megjelennek a gondolatok, hogy csak udvarias és nem akarja erőltetni, de amúgy vágyik rá, és az első nővel, akivel lehet, azzal kipróbálja. Ezáltal a lány értéktelenebb. Akkor most ugye mindenhol azt látni, hogy a fiúknak a ribik kellenek, akik szinte szó nélkül mindenüket odaadják. Sok lánynak ez nem megy ilyen egyszerűen, nekik több érzelem kell egy kapcsolathoz. Ők a "prűdek". Ezt a nyomást is el kell viselniük, hogy mivel nem ribik, akkor ők egyértelműen prűdek, mivel sok ember dobálózik ezzel a szóval anélkül, hogy tudnák egyáltalán mit jelent.

A nőknek sok elvárásuk van a pasikkal szemben, de a pasik ne feledjék, hogy ez fordítva is igaz.

A nőnek szépnek kell lennie, jó háziasszonynak kell lennie, az ágyban rib-ncnak kell lennie. Menjen a mélytorok, az anál, legyen kikötözés stb.

Hiába mondod azt, hogy ha ő nem szeretné, akkor nem kell, a lány fejében ez úgy fog lejönni, hogy na, egyszer felvetette, akkor nem fog békén hagyni, amíg nem csinálom/ el fog hagyni/ meg fog csalni.

Mert ezt látják mindenhol. Tisztelet a kivételnek.


Tanács: mielőtt felveted az ötletet, valamilyen módon próbálj meg puhatolózni, hogy ő hogy viszonyul ehhez a témához. Ne mondd ki konkrétan, hanem... légy kreatív. :D

2015. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 orton ***** válasza:

" mindig hagsúllyozom, ha Ő nem szeretné akkor nem kell."



felhozod, de ahogy látom úgy, hogy "jójó drágám te vagy a főnök, akinek a lábanyomát is csókolom, szóval kussolok ha te nem akarod". legyél már tökösebb és akkor nem bu*iznak le a nők, ha nem úgy viselkedsz és nem is pattintanak le, vagy még rosszabb nem fognak önkényesen irányitgatni;) max kapsz egy nemet és az élet megy tovább

2015. júl. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
90%
Tudod az anal olyan mint a spenot, megutalod ha kiskorodban eroltetik.
2015. júl. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Ó, köszönöm a rengeteg választ!

11, 13! Értem amit mondani próbáltok, de szerintem, ha egyáltalán ilyen felmerűl valakiben, hogy "Istenem! Most akkor elhagy, ha nem megyek bele" az nem teljesen egézséges gondolkodás! Itt vagy az van, hogy nem is ismeritek egymást a párotokkal, vagy pont nagyon jól ismeritek és tudjátok, hogy egy mocsok... De akkor meg alapban nem kéne vele lenni! Ilyet, hogy egy pasi MEGCSALJA A BARÁTNŐJÉT EGY PROSTIVAL?! CSAK AZÉRT MERT NINCSEN ANÁLIS SZEX??!!

Nekem nagyon rosszúl esne, ha egy komoly kapcsolatban ezt gondolná a barátnőm. Ha meg okot adokrá, valamint már nem tud bízni bennem, akkor hagyjon el!


Egyébként engem nem az zavar, hogy nem mennek bele a dologba, mert ha egy csaj akibe szerelmes vagyok azt mondja, hogy egyáltalán nincs szex életünk végéig én azt is elfogadnám nagy nehezen. Engem csak az zavar, hogy már pusztán annyitól, hogy eszembe jut ilyesmi mint az anál, már valami degenerált idióta, perverz állatnak néznek. Meg jönnek a femináci, (a szó valós definiciója szerint én feminista vagyok, de a legtöbb nő aki annak hiszi, valja magát az valójában csak férdi gyülölő, sajnos) férfi gyűlő baromságaikkal, meg azt mondják, hogy elöszőr próbáljam ki én egy felcsattolhatóssal (Bár nem vonz a dolog, azért lehetne annyi biológiai ismeretük, hogy a férfiak számára az anál valószínüleg élvezetesebb mint a hölgyek számára mert nekünk VAN PROSZTATÁNK!)! Meg jönnek a homofób, valamint teljesen logokátlan vádak is! Attól, hogy a melegek popsiba csinálják és én felizgulok ugyan erre, csak nő+férfi felálásban miért lennék meleg?! Ha egy csaj lábaira felizgulok, akkor is meleg vagyok, hiszen a férfiaknak is van lábuk... Vagy nem?

2015. júl. 21. 15:34
 17/30 orton ***** válasza:
én mindig az elején megbeszélem a nőkkel mit szeretünk az ágyban, nincs lutri és kész, ugyanígy tudtára hozom hogy mit akarok a viselkedésemmel, szex vagy több akár. ne ilyeneken menjen már el egy viszony később
2015. júl. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, ha tudod, hogy a férfiaknak élvezetesebb az anál, akkor miért a nőnek akarod bedugni, miért nem magadat dugatod meg? xD

"melegek popsiba csinálják" bocs, de szerintem elég búzis, ha férfiak seggére a "popsi" szót használod. Én még a nőknél is kiakadok ezeknél a kijelentéseknél, hogy "nekem nem seggem van, hanem popsim"

...


Azért degeneráltoznak le, mert sok az análmániás pasi, és már egyből összekötik, hogyha egy pasi akarja az anált, akkor az egy análmániás barom.

Az egy dolog, hogy te nem vallod magad annak, ők annak látnak.


Ja, és ezt az egyik válaszadónak üzenném, hogy nem azért gondolják búzinak, mert miután felveti az ötletet, hogy análba rakná a nőt, utána elmondja, hogy csak akkor, ha ő is akarja.

Anélkül is le lehet búzizni egy análmániást, hogy érdekelné, mit akar a nő.

2015. júl. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
76%

#10: Hát, drága, cseszettül előítéletes vagy. Nemtől független az IQ-EQ. A szexualitáshoz meg aztán pont nem IQ, hanem inkább EQ kell. A matematikai tudásodat már meg sem merem kérdőjelezni, de ott sincs valami rendben.


#16: Tetszik ez a "femináci" kifejezés, találó. :D Meg az egész véleményed a témáról szimpatikus és érett. Szerintem ilyen hozzáállással nem lehet gondod valós párkapcsolatban. :) Adok mindent, amit leírtál, ez pontosan így van.

2015. júl. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Utolsó köszi! S, bár kissé elragadtattam magam, azért örülök, hogy egyetértesz... :D


A feminàci dolgot egyébként nem én találtam fel.


[link]

2015. júl. 26. 20:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!