Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi baja van azzal egyes (! )...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van azzal egyes (! ) nőknek, ha egy férfi ki szeretné próbálni az anált, de nem erőlteti senkire?

Figyelt kérdés
Én kiszeretném egyszer, persze nem halok bele, ha nem sikerűl... A lényeg, ha megemlítem egy nőnek akkor rögtön perverz, beteg, vagy homoszexuális leszek! Pedig mindig hagsúllyozom, ha Ő nem szeretné akkor nem kell.

2015. júl. 20. 17:20
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Azzal van a baj, hogy feltételezzük, hogy utána még VALAHA valakinek a puncijába is akarod dugni, avval pedig meg is ölheted a nőt.

És az ölés életellenes (=perverz) dolog.

Nagyon komoly higiéniai feltételei vannak ennek a dolognak, és ha azzal nem foglalkozol legalább annyira, mint a vágyad ecsetelésével, akkor minden szempontból kockázatos partnernek számítasz.

Szerintem ez világos, és ha Neked magyarázni kell, az nagy baj, tehát nem a témával van baj, hanem az ezzel kapcsolatos kommunikációddal, felelőtlenségeddel, ami lejött abból az adott nőknek, ahogyan ezt nekik említetted.

2015. júl. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
#21: Akkor mennyi sorozatgyilkos lehet a világon... Honnan veszed, hogy a kérdező nem higiénikus?
2015. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Tisztaság és takarítás mániás vagyok... Ha nincs más dologom képes vagyok indokulatlanúl órákig takarítani. Valamint néha rámjön, hogy félek a baciktól, nem iszom olyan ember után akiről nem tudom, hogy 100%ig steríl. Naponta 1x fürdök mindenképpen, de reggel és este zuhanyozni is szoktam. Naponta 3x8 percig mosok fogat és 2 havonta cserélem a fogkefémet... Természetesen az análnál is ügyelnék a higiéniára, persze ott leginkább a nőnek kell.
2015. júl. 29. 19:18
 24/30 A kérdező kommentje:
21! Életellenes ≠ perverz...
2015. júl. 29. 19:19
 25/30 anonim ***** válasza:
81%

Azért az durva, hogyha tényleg ilyen higiéniamániás vagy, mint ahogy állítod, ettől függetlenül análoznál...

Nem iszol mások után, de egy segglyukba feldugnád a péniszed.


Furcsa felfogású vag, kérdező. Bár szerintem, amit a 21 írt az tényleg hülyeség.

2015. júl. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
32%

Jól teszik a nők, hogy ezt mondják!


Örülök, hogy vannak olyan nők, akik még nem kurvultak el.

2015. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 orton ***** válasza:
80-as években a ku*vák voltak, akikhez szopatni kellett járni mert egy Nő nem tette meg ;) csak mondom kedves előző
2015. aug. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy most nem a nyolcvanas években vagyunk.
2015. aug. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Hé, utolsó, ezt én akartam írni :D
2015. aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 orton ***** válasza:
csak nem értem ezt az análfióbiát néhány embertől, kezdem azt hinni hogy olyan mint a homofóbia ;)
2015. aug. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!