Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem élvezzük a szexet barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élvezzük a szexet barátnőmmel. Mit tegyek? Velem van a hiba?

Figyelt kérdés
Nemrég össze jöttem egy 40 éves egyedülálló nővel. Az első szex élmény volt mindkettőnk számára. Másnap este már feltűnt, hogy nem élvezi annyira az orális szexet, pedig bevetettem mindent. (Ujjaim és nyelvem egyszerre) De azt vettem észre, hogy nem élvezi annyira, csak simogatja a fejem és néz rám mosolyogva. Nem nagyon reagál, nem kapkodja a levegőt, ha a csiklóját izgatom nyelvemmel és közben 2 ujjal nyúlok bele. (Korábban minden barátnőm imádta ezt) Ha behatolok, akkor egy kis ideig elég feszesnek érzem, de egy idő múlva olyan, mintha nem is dörzsölné semmi a péniszem. Létezik az, hogy esetleg túl tág a vaginája? Egyszerűen nem tudok elélvezni. Ha orálisan szexel velem, akkor megmerevedek mint egy villanypózna. Please help. Hogyan lehetne jobbá tenni a szexet? Esetleg a munka utáni fáradtság is közre játszhat? Alig pár órát aludtunk az elmúlt 3 napban. Szeretem őt és nem akarom, hogy a szex miatt tönkre menjen a kapcsolatunk. Köszönöm mindenki értelmes válaszát, unatkozó huszonéves fórumozók degradáló véleményére nem vagyok kíváncsi! Köszönöm.

2015. júl. 21. 10:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

:)

Ez jó ötletnek tűnik, néztem is pár videót róla, elég intenzíven vibrál. Plusz kiegészítők is rendelhetők hozzá. Remélem nem jön zavarba tőle, ha előveszem majd. Köszönöm a tippet!

2015. júl. 23. 15:36
 12/16 A kérdező kommentje:
15:16 Nem szeretnék tőle elköszönni, nagyon sok közös tulajdonságunk van, ugyanúgy gondolkodunk, felnéz rám, tisztel és én is ugyanígy vagyok vele. A szexet leszámítva egy húron pendülünk. Legközelebb megpróbálom megközelíteni a témát, csak attól tartok, nehogy esetleg depresszióba essen emiatt, vagy elrontsam a kedvét. Szép nő és csinos alakja van. Nem akarom elhagyni.
2015. júl. 23. 15:48
 13/16 anonim ***** válasza:

vibrátornál csak arra figyelj, hogy a nőknek, mint a pasiknak, sokszor kell idő arra, hogy megemésszenek valamit. Szóval ha csak hirtelen előkapod a vibrátort szex közben, lehet megijed. Ha előtte 1 nappal már bemutatod neki, akkor eljátszadozik a gondolattal és úgy jön szexelni legközelebb, hogy "próbáljuk ki!"

(kivéve ha nagyon szereti a meglepetéseket. Én nem)

2015. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
15:58 Köszönöm a tanácsaidat, igen én is valahogy így gondoltam, hogy előtte beszélek neki erről az eszközről, mielőtt elővenném. De az tényleg jobb ötletnek tűnik, ha egy napot adok neki, hogy megeméssze a dolgot. Priviben írok majd, miként alakultak/alakulnak a dolgok. Köszönöm a segítséget.
2015. júl. 23. 16:09
 15/16 anonim ***** válasza:

Biztos nem a vibrátortól fog megoldódni a szexuális problémátok.

Hiába szép és aranyos valaki ha nem illetek össze.

További sok sikert!

2015. júl. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Sikerült kikísérletezni egymást. Ha össze zárja a lábait és a nyakamba teszi misszionárius pózban, úgy nagyon jó élmény, és amikor hason fekszik én meg rajta, akkor is. Ez a két póz ami nagyon jól bevált és mind a ketten élvezzük. Meséltem neki a Magic Wandról is, nincs kifogása ellene.
2015. júl. 26. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!