Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most ezt miért mondja nekem?...

Most ezt miért mondja nekem? Állítólag utánzok másokat, legjobb barátom mondta!

Figyelt kérdés

Na szóval leírom akkor a sztorit. Van egy kedvenc csapata kb 10 éve szurkol neki. Én is elkezdtem neki szurkolni egy éve, viszont mondta h. őmiatta szurkolok neki inkább engedtem és csapatot váltottam. Aztán meg mondta nekem hogy jó a hajam, én is meg akartam dícsérni az övét mondtam neki hogy az övé jobb és én is olyat szeretnék mint neki van. Erre meg ideges lett, meg durung. Aztán volt olyan is hogy dicsérem a stílusát erre így szól: jól van már, oké.

Aztán most meg azért lett dühös mert 1 hete mondta van kedvenc amerikai foci csapata. Erre tegnap kikapott a shawks-tól, a 49ers én meg kiírtam facera h. nyert a shawks. Erre ő meg elhordott mindennek hogy mit foglalkozok mindig azzal amit ő is szeret, meg hogy nem is láttam a meccset (tényleg nem :D ) akkor minek irkálok ilyeneket ki. Erre mondta hogy mindig csak másokat utánzok. Ezt már más is megmondta nekem, de lehet én vagyok a szerencsétlen vak hogy nem látom mi az utánzás a viselkedésemben!


Szerintetek mit tegyek ezzel a gyerekkel? nagyon jó barátom, nem akarom elveszíteni!



2014. jan. 20. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem ő nem igazi barátod. Próbálj vele leülni és megbeszélni vele a dolgokat, hátha megérti, hogy nem utánozni akarod, hanem csak kedves lenni. De szerintem ne próbálj annyira teperni nála, ha egyszer nem érdemli meg.
2014. jan. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én személy szerint utálom a (mostanában amúgy elég gyakori) " jaj istenem, milyen kopizós vagy" lázat, én szinte meg is utáltam az egyik valaha volt legjobb barátomat azért, mert ő is rákapott arra, hogy kopizom a stílusát.

De azért valamennyire meg is értem, hogy mi a baja azzal hogy kiirkálsz facebookra az ő hobbijáról dolgokat, ami nem is lenne baj, de azért úgy, hogy tényleg nem is láttad a meccset,elég gáz. Nem szeretnélek lehordani, de meg tudom érteni.De a haja meg a stílusa, azt egyálatlán nem értem, hogy mi baja van.

beszéld meg vele, de hagyd hogy ő is kifejtse az álláspontját, aztán hátha dűlőre juttok.

2014. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!