Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » El lehet titkolni a pasi elöl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet titkolni a pasi elöl az első szexnél a szüzességet?

Figyelt kérdés

2015. júl. 23. 12:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
49%
én is alkalmival vesztettem el meg volt olyan alkalmi is velem h a csaj volt szüz
2015. júl. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

El lehet,de valószínűleg rá fog jönni.

Nekem például nem is fájt,illetve még vérezni se véreztem (csak másnap),szégyenlős sem vagyok és voltam kellően kíváncsi is ahhoz,hogy a helyzethez képest bevállalós legyek.

Mindezek ellenére is valószínűleg lebuktam volna az apró kis ügyetlenkedések miatt,meg nyilván látszódott rajtam az a kis izgulás meg kíváncsiság amiből már egyből leesik az embernek,hogy nem a 10.partnerén van már túl.


A kérdésre a válasz tehát ha nagyon profin megy minden és a párod még nálad is jobban izgul akkor talán el lehet,minden más esetben képtelenség :)

2015. júl. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
a tapasztalatlanság soha sem szexi
2015. júl. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én elmondtam, nem volt gyerek már 38 éves volt, ráadásul jogász és nagyon vonzó pasi, épp válófélben. Randizgattunk, vonzódtunk egymáshoz, kezdett kialakulni valami. Az aktus előtt közvetlenül beszéltem róla, mikor simogattuk egymást. Csörgött a telefonja, felvette és azt mondta visszajön majd és folytatjuk, egész éjjel vártam, 13 hónap után talált vissza. Azt szerette volna ha folytatjuk. Persze akkor már nem voltam kíváncsi a magyarázatára. Még mindig szűz voltam, de ezt nem kötöttem az orrára. Az ez este nagyon mély nyomott hagyott bennem.
2015. júl. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem azokat a srácokat, akik elszaladnak egy szűz lány elől. Nem szűz lány is simán lehet egy nagy nulla az ágyban.
2015. júl. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mi értelme lenne?
2015. júl. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
A szüzesség egyáltalán nem szégyen. Csak egyszer tudod elveszíteni. Azt mutatja, nem vagy egy hülye ribi, aki lefekszik fűvel-fával. (Még én is szűz vagyok, nincs tapasztalatom.) 16/L
2015. júl. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Deflohelp ***** válasza:
100%

Ha ő is szűz, akkor van rá esély (a vérzésre rá lehet fogni, hogy éppen abbamaradt a havi vérzésed, de ezek szerint mégsem teljesen).

Viszont nagyon kellemetlenné válhat a legelső alkalom, ha nem tud róla, hogy vigyáznia kellene Rád.

2016. aug. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!