Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem szeretnék gyereket,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szeretnék gyereket, akkor komoly kapcsolatba ne is bonyolódjak?

Figyelt kérdés
28/F
2015. júl. 23. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a leendő pároddal, hogy neki mik a tervei, és te is mondd el, hogy mit tervezel vele.
2015. júl. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sokan vannak így nők is, de van olyan eset is, hogy mind2 fél így vág bele aztán az egyik később akar, vagy véletlen besikerül és az egyik meg akarja tartani...
2015. júl. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Természetesen így is lehet komoly kapcsolatod. A rossz az egészben,hogy talán nehezebben fogsz így párt találni magadnak.

Már az elején lehet erről beszélgetni,hogy neked mik a terveid és,hogy ő ezt eltudja e fogadni. Egyre több hasonló felfogású nőt/lányt ismerek,tehát nem reménytelen a helyzeted.

A másik pedig,hogy ha egy fiatalabb lánnyal kezdesz akkor valószínűleg (még) ő sem szeretne gyereket így nem lesz probléma,a probléma majd akkor lesz ha már meggondolja magát és elkezd aggódni a kora és az anyaság miatt.

Végezetül pedig még az is benne van,hogy találkozol egy olyan lánnyal aki miatt ha idővel is,de megfogod gondolni magad :)

2015. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noren1989 ***** válasza:

Hát...max olyannal, aki szintén nem szeretne, másfelől meg ez változhat időközben...

25/F

2015. júl. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan nőt kell találnod aki szintén nem akar. Bár erre szerintem elég kicsik az esélyek...
2015. júl. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi sem tervezünk gyereket. Sosem szerettük a gyerekeket, mindkettőnket egyszerűen irritál. Sosem éreztük hiányát. Persze kapjuk a támadásokat, hogy milyen nő vagyok, meg ha mindenki így állna hozzá akkor én sem élnék, de nem zavar már.


Szerintem sehol nincs leírva, hogy mindenkinek szülni kell.

Szerencsére a párom ugyanígy gondolkozik, nálunk nincs probléma.

2015. júl. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bár több lenne az utolsó hozzászólóhoz hasonló tiszta gondolkodású, ésszerű életfelfogású emberből :)
2015. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Köszi! :)


Az ismerettségi körömben egyre több az ilyen nő.


Szóval szerintem van esélyed komoly kapcsolatra! :)

2015. júl. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!