Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek ti fogadnátok fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek ti fogadnátok fel magatok mellé férfi prostit aki kő keményen meg. Ug titeket amikor csak hivjatok?

Figyelt kérdés
2015. júl. 24. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Nem.

Ott a barátom.

Ingyen teszi, szeretetből és hívnom se kell.

2015. júl. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, így hirtelen a gondolatát is komikusnak érzem.


Egyrészt párkapcsolatban élek, és szerencsére nem szenvedek hiány ilyen téren, másrészt egyedülálló koromban még számomra szimpatikus és szexuálisan vonzó férfival sem volt soha alkalmi kapcsolatom, egyéjszakás kalandom, mert nem tudná megadni azt, amire én egy férfitól a szexben vágyom (és ez nem kritika a részemről, csak önismeret, egyszerűen tisztában vagyok ennyire saját magammal).


De ha tegyük fel, alkalmi kalandokra vágynék, érdeklődő és lehetőség lett volna rá már jó párszor, szóval szerintem ezután is akadna "önkéntes jelentkező", akivel kölcsönös örömszerzés alapon működne, nem pedig anyagi ellenszolgáltatásért.


Látsz amúgy benne üzleti fantáziát?

2015. júl. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Én főként arra gerjedek, ha a pasi gerjed rám. Ha tudnám, hogy csak egy munkadarab vagyok a számára, az nagyon hervasztó lenne. Akkor inkább a kiskezem...
2015. júl. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van olyan, de azt biztos nem dugnád meg szivesen, sok szerencsét hozzá!
2015. júl. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%

Nem, ezt így nem... :D De viszont az tetszene, ha nem kéne fizetnem semmit, és lenne egy helyes, szexi alattvalóm :P Amolyan szexrabszolga-testőr-házikedvenc szerűség.. BRUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Mindent megtenne amit kérnék tőle, ha akarnám keményen megb.@szna, ha akarnám szeretkezne velem, ha akarnám lefeküdne elém, belenyomnám a talpam az arcába ő meg csak nyalná.... Nagyon tetszene :D

20L

2015. júl. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!