Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, férfiak, ti hogyan...

Fiúk, férfiak, ti hogyan fogadnátok?

Figyelt kérdés

Megismertek egy gyönyörű lányt (ide most mindenki odaképzelheti az ideálját), elég közel kerültök egymáshoz, de kiderülnek róla dolgok. Ő valójában fiúként született, de még nagyon korán, 3-4 éves korában kiderült, hogy transznemű, és inkább lánynak érzi magát. Fiatalkorában elég sok mindenen kellett átesnie, hormonkezelések, műtétek, stb, hogy normális lány kinézete legyen. A nemi szervén is végeztek átalakításokat, így hasonlít egy női hüvelyhez, de mégsem teljesen ugyanaz. Ti hogyan fogadnátok ezt?


Igen, rólam van szó.



2014. okt. 24. 18:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%
ha ezt nem csók előtt közlöd akkor szemét vagy
2014. okt. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
0%
Elég valószínű.Majdnem annyi az esély rá mint a lottóötösre.
2014. okt. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%
nem lenne ezzel gond
2014. okt. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
90%
Én lány vagyok, de szerintem ezzel nincs semmi baj. Nem tehetsz róla, hogy rossz testbe születtél. :)
2014. okt. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
95%
Fogalmam sincs, valószínű lenne pár perc néma csend utána.
2014. okt. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Előtte mondd el mindenképpen,mielőtt még nagyon belemennétek mélyen a kapcsolatba.Valószínűleg először sokkolna,de reálisan belegondolva,ha szereti valaki azt az illetőt,akkor így is fogja...
2014. okt. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Kérdező, szeretnék veled beszélgetni privátban. Szabad?
2014. okt. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
89%
Igazából az én bátyám is transznemű, de neki ez később derült ki, én úgy vagyok vele, hogy egy kicsit szomorkodnék miatta, hogy nem lehet tőle gyermekem, de más változást igazán nem tudok elképzelni, hiszen ha olyan régóta van hormonkezelés, meg műtét is volt, meg igazából lányként is nőtt fel, akkor szerintem ő lány :)
2014. okt. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem különösebben érdekelne, az érzelmeknek semmi sem szab határt, amelyik fiú ilyen miatt fordít hátat egy lánynak, az meg sem érdemel senkit, nincs ezzel semmi baj, hidd el!
2014. okt. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

keresném a kamerát...


egy értelmes ember megértené

2014. okt. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!