Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért állítják sokan ezt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítják sokan ezt, akik szinglik, aztán egész mások mikor kapcsolatuk lesz?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor olvasom a kérdések között, hogy mindenki éjjel nappal dugna, mert hogy nekik ez lenne a jó, meg hogy hosszú távon is napi 5x lefektetnék a lányt (mert hogy volt egy hasonló kérdés, hogy sokat igényel a lány, amit a srác már nem nagyon bír, se erővel se idővel, és erre az volt a válasz, hogy "hát én megdugnám egész nap".)


Közben a való igazság meg az, hogy aki párkapcsolatban van annak eleinte valóban aktív a nemi élete, de utána a napi 1 vagy napi 2 bőven fedezi a szükséges mennyiséget. Néha-néha lehet egy 3.-is.


De hogy 2 éven keresztül pl. napi 5x szexeljen valaki... mert hogy ő így kivánja... ez nekem nem valami reális.


2015. júl. 25. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia. Kepzeld multimilliomos vagyok es 25 centis a farkam.


Attol hogy leirom ide, meg nem biztos hogy igaz. :)

2015. júl. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez igaz is lehetne, ha nem olyan kérdésre válaszol a srác, ami való példán alapul ahol tényleg az a gond, hogy a nő szexigényes. Szóval ez a felvetésed nem helyes.
2015. júl. 25. 08:12
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
aki nem jut szexhez persze h egész nap kanos. Aztán szépen hozzászokik és már nem akar egész nap dugni. Ha egy éve nem ettél tortát és egyébként imádod, akkor első héten mondjuk persze h álló nap tortát ennél, de utána szépn megszokod újra és már nem akarsz állandóan tortát enni.
2015. júl. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

igen.


Én tegnap leültem a barátnőmmel chatturbate-t nézni... és ott is hasonló reakciók voltak... magyarul valami ilyen megfogalmazások voltak:


"hogy tudod kibírni hogy nem dugod meg a csajt?"

"ez a srác ez meleg... én már rég megdugtam volna..."


és ilyenkor kicsit elgondolkozik az ember, hogy értem hogy ő az adott pillanatban kanos, vagy fel van csigázva, de ne reagáljon már le így valamit. Ő sosem élt párkapcsolatban? Vagy sosem képzelte bele magát a mások helyzetébe?


Most tegyük félre azt, hogy ott pénzt keresnek az emberek. Két ember (egy lány és férfi) szórakoznak egymással és majd ők eldöntik mi lesz.


De ott is ugyanezek a reakciók voltak... "hú de aranyos, egész nap dugnám" stb. Ez nekem kicsit élettelenségre utal egyébként. Nem kanosságra :)


Ennél gázabb a helyzet amit fentebb írtam. Mikor két fél kapcsolata mehet rá lehet egy olyan kérdésre, hogy a nő szexigényes, erre fel egy olyan választ kap az adott illető aki férfi, hogy "lehet benne van a hiba".


De egyébként ezek a srácok akik egész nap tolnák.. 5 perc alatt eldurrannak, max 1-2 menet még egy óra alatt és a maradék 22-23 órában pedig egymással fognak sakkozni.

2015. júl. 25. 09:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a napi 1 sem reális...
2015. júl. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:
hádde amúgy meg kit érdekel, h mit dumál a sok kanos forever alone?:)))))))))))
2015. júl. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nálunk megvan a napi 1 mindig, legtöbbször a kettő is, de az úgymond 100%-osan elég az esetek 80%-ban. Ritkán (valamitől függően), van hogy ilyenkor is elkap a vágy, ha látom mondjuk pucéron közlekedni a páromat, de van hogy ilyenkor sem.


De itt arról beszélek elsősorban hogy mi kell ahhoz hogy kielégülj te meg a párod. És ahhoz nem egy egész napon tartó szex 2 éven keresztül.


Nekem napi 1-2 az amit igénylek, ez megvan, néha ő még igényel, néha én is ilyenkor van egy 3. is. De ez 100%-osan kielégít minket.

2015. júl. 25. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!