Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal pasi idősebb nő....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal pasi idősebb nő. Érvek, ellenérvek?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok satöbbi, előre is köszönöm
2015. júl. 25. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Attól függ. Nekem 7 hónapnyi udvarlás után sikerült összejönni egy 18 éves gyönyörrel (15 voltam) és hát.. Nem bántuk meg azóta se :D
2015. júl. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ezt a felállást én nem találom klassznak

egyetlen érvet hallottam(előző munkahelyemen egy csomó nőnek 7-10évvel fiatalabb pasija volt) mellette, miszerint:

a férfiak korábban hallnak, így nem marad egyik fél sem sokat egyedül özvegyként

2015. júl. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ,mennyi az a különbség. De érvek: izgalom, vágy, tapasztalatszerzés-adás, érettség és fiatalos kapcsolat. Ellenérvek: generációs különbség, külvilág, nagyobb valószínűséggel féltékenység, nagy elvárások, kisülés
2015. júl. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A #3-dik válaszoló eléggé értelmes dolgokat írt...


DE valójában a mai világban semminek sincs különösebb jelentősége, mindenki azzal kefél akivel bír, ott ahol akar, és ameddig jólesik, aztán ha van valami kis fájása az egyiknek, mennek tovább, tehát zéró-felelősségtudat... :-)


Semmi különös sincs ebben, az állatok is így csinálják! :-)

2015. júl. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Érvnek csak egyet tudok felhozni: jó.

Ellenérv van sok, de arra most nem akarok gondolni.

2015. júl. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8 nappal idősebb vagyok a barátomnál... :D Nem mondanám hogy észrevehető. Szerintem emberfüggő, na meg az se mindegy hogy mekkora az a korkülönbség. Ismerek olyat ahol a nő 10 évvel idősebb és remekül megvannak, meg olyat is aki nem jönne össze fiatalabbal.
2015. júl. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem bejön mind tetszik a krómbeliekben,de 40+ -tol kb 59-ig ,nyilván minél idősebb annál kevesebb a vonzó,de néhány még nagyon sugározza szexiséget. Mostanság idősebb nők szeretik ha megnézem őket és látszik tetszik nekik a helyzet.:)

30F

2015. aug. 18. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

attól függ,mennyi az annyi.

3-4év nem ügy. de 10 vagy annál több már gáz lehet. A nők nem leszenek szebbek a korral.Egy férfi sármosodik (ami a nők többségének bejön).De egy nő nem.

És bár van kivétel,de nem biztos,hoy egy 40es potens pasi egy 50+os nőre vágyik,pláne,ha kitalálja,hogy ő most szeretne apa lenni...


A családban több ilyen is van és sajna nem járnak elöl jó példával.


nem mondom,hogy biztos az off,sőt lehet jobb is mint a hagyományos verzió,de ha nagy a különbség az azért okozhat problémát.

2015. dec. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!