Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bunkóság volt tőle, hogy ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság volt tőle, hogy ezt mondta?

Figyelt kérdés
Haveromnál voltam és ott volt a barátnője is, és elkezdték nyalni-falni egymást előttem (nekem épp nincs barátnőm), és egyszer csak rám nézett a csaj és azt mondta lesajnálóan: "jaj te szegény de szar lehet most neked!"
2015. júl. 26. 10:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ilyenek az emberek... ...amikor belekerülnek a "boldogság"-kerekébe, akkor azt hiszik az örökké tartani fog. DE hál'Istennek semmi sem tart örökké... :-)


Azért mondta Neked hogy: "biztosan szar lehet neked"... ...mert ő is volt egyedül és szar volt neki, amikor másokat látott bujálkodni... :-)


Én csak azt mondtam volna neki, hogy:

"figyelj szívi most le is vetkőzhetnél, és dughatnátok, én majd felveszem és feltöltöm a YouTube-ra" :-)


(+aztán meg ráverem a f@s.*zomat a kényes szádra :-))

2015. júl. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!