Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudtam elélvezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudtam elélvezni?

Figyelt kérdés

A barátnőm kézzel próbált kielégíteni de 15-20 perc után már elfáradt és nekem se volt kedvem befejezni magamnak.

Nem első eset. Lehet attól hogy előtte túl sokat csókolózunk és egyszerűen az "előjáték" miatt én már megunom?


2015. júl. 26. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Talán nem elég izgalmas így, hogy csak kézimunka, gyatrán. Bár elég aggasztó, ha megunod így a dolgokat..:D
2015. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az se kifejezetten élvezetes ha szájjal csinálja bár az lehet azért mert még kezdő ezen a téren.
2015. júl. 26. 23:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha kezdő tanitgasd. Kezdd el magadnakcsinálni kérd meg tegye a kezét a tiedre h érezze mi az a ritmus ami neked a legjobb vagy forditva fogja meg ő te fogd megaz ő kezét igy a ritmust a nyomást mindent meg tudsz neki mutatni... ha szopásra kerül a sor mindig mondd melyek azok a pontok érintések amik nagyon jók... a jó szex feltétele a sokbeszélgetés ha nem ismeritek egymást
2015. júl. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És te kielégitetted?
2015. júl. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

én kielégítettem előtte

lehet ez is rátett hogy nekem már az ő öröme is elég lett

2015. júl. 26. 23:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem érdemes előre kielégiteni a lányt , mert akkor már ő jólakottan nem lessz éhes .vagy mégjobban...
2015. júl. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az nem jó, ha téged az előjáték nem felizgat, hanem untat.
2015. júl. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!