Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők kb. hány százaléka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők kb. hány százaléka képes szex közben rászorítani a hüvelyével a péniszre, vagy masszírozni a pasi farkát?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy van ilyen.
2015. júl. 28. 22:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ellestem egy "erotikus masszázst" egy videobol. De pssz!
2015. júl. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én rá tudom
2015. júl. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Mindenki. Csak nem gyakorolják, hogy menjen.
2015. júl. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

Van, de ezt tanulni kell.

De nem tudom, hogyan mert olyan erős az a folyamat, amit az idegrendszer levezényel, hogy szerintem azt nem lehet tudatosan felülírni.

Ez zajlik magától: minél jobban kíván téged, annál jobban kitágul a hüvely. Tehát az aktus alatt egyre tágabb lesz, egyre beljebb enged. Majd az orgazmusok utolsó szakaszában rövid ideig többször pulzálni kezd a hüvely, végül erősen rászorul a péniszre, olyan erősen, hogy nem tudod kihúzni azalatt.

2015. júl. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki képes rá.
2015. júl. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Mikor elmegyek összerándulnak ott az izmaim. Mikor észrevettem.tudatosan próbálgattam "edzeni", csak a magam.szórakoztatasara. :) Ha koncentralok meg tudom szorítani a baratomat :) 17/L
2015. júl. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
ha akarom, bármikor tudom az izmaimat mozgatni belül. más nem tudom hogy van vele
2015. júl. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hány százalékuk tudja megcsinálni, de nekem valahogy ugyanolyan magától értetődő képességnek tűnik, mint az, hogy meg tudom feszíteni a bicepszemet vagy a combizmaimat.


Én eleinte arra csodálkoztam rá, hogy valaki erre úgy rácsodálkozik, mintha nem lenne teljesen természetes.


Feltételezem, hogy bárki meg tudná csinálni, ha akarná, sok gyakorlással meg mondjuk azt lehet elérni, hogy erősebb legyen a hüvelyizmok szorítása, vagy akár azt, hogy ne egyszerre feszítse meg/lazítsa el az ember a hüvely teljes hosszában az izmokat ritmikusan rászorítva a partnere péniszére, hanem egyfajta hullámzó mozgással. (Nem jut jobb hasonlat eszembe, de mondjuk mintha úgy futna rajta végig hullámokban az összehúzódás, mint amit az ember akkor érez a torkában, amikor nyel.)

2015. júl. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

7-8: De amikor önkívületben vagy, nem Te irányítod a testedet, hiszen nem is vagy benne.

Ahogy a merevedést sem akaratlagosan irányítod.

Szerelmi extázisban abban az állapotban vagy, hogy minél jobban meg akarsz nyílni a másiknak, hogy egyesülj vele. Ilyenkor nem szorítasz, épp ellenkezőleg.

2015. júl. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

# 9


Én úgy értelmeztem a kérdést, hogy nem a hüvelyi orgazmussal járó spontán, akaratlan izom összehúzódásokra, hüvelyi lüktetésre vonatkozott, hanem arra, hogy valaki szeretkezés közben akaratlagosan rászorít a partnere péniszére a hüvelyizmaival, tudatosan "játszik" ezzel a férfi nagyobb élvezete érdekében.

2015. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!