Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, hogy ne legyek ilyen szűk?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy barátommal le szerettünk volna feküdni, lassan 1 éve vagyunk együtt. Első alkalom volt, rendesen be voltam nedvesedve, valamint a gumi is síkosított volt.

Először misszionárius pózban akartuk, de nem tudott belém hatolni a párom. Ezután megpróbáltuk lovaglóban is, de szerintem túl szűk vagyok, mert így sem volt az igazi.

Egyébként szerintem nagyon csúszott a gumi az én nedvemmel találkozva, mert mikor be akart hatolni, mellécsúszott.

Próbáltam már tágítani a hüvelyem ujjal, a középső bemegy teljesen, de a mutatóval együtt már csak a nyílásig tudom tolni (az is kellemetlen).

Mit tehetek, hogy legközelebb jobb legyen? Előjáték mindig tökéletes, nedves vagyok rendesen.

Köszönöm a segítő, értelmes válaszokat! :)


(Nem tudom, jó kategóriát választottam-e.)

18/L



2015. júl. 30. 00:20
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Ha olyan tapasztalt vagy akkor mit okoskodsz itt?

Amit írok tapasztalatból írom nem viccből.

2015. júl. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
ahonnan egy kisbaba ki tud jönni, oda egy pénisz is be tud menni...
2015. júl. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Csak nem mindegy előtte vagy utána.
2015. júl. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Előtte is képes tágulni sokat. Kizárt dolog, hogy ne menjen be a pénisz fájdalom okozása nélkül. Előjáték kérdése az egész.
2015. júl. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Biztos úgy van akkor.

A magam 44 évével biztos rosszul tudom.:)

Bár az első barátnőmnél nem ezt tapasztaltam.

Sok sikert!

2015. júl. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Lehet nem voltál eléggé összhangban a lánnyal | nem voltál elég megértő hozzá. :) Van ez így.


Ettől még a biológia nem változik. Megfelelő előkészülettel be kell fogadnia a péniszt a nőnek fájdalom nélkül. Főleg hogy nem is extra nagy méretről beszélünk.

2015. júl. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Hát hogyne!

Két ujja nem megy be,de a 4-5cm-es vastagságú farok majd örömteli lesz számára.

Nesze neked biológia.

2015. júl. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%

Megmondtam a választ, csak éppen meg sem hallod


Nem gumival kéne dugni


Először is ha egy tapadós gumi felület besíkosítanak az még nem fog ugyanannyira csúszni mintha a cerkája lenne besíkosítva.


És a másik dolog hogy a farka keményebbre fog felállni gumi nélkül tehát nagyobb az esély rá hogy bemegy.


Volt olyan csajom aki erőltette a gumis témát, gondolom nem kell mondani hogy mi lett a sorsa.

2015. júl. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne ráerőltetni szegény lányra, hogy gimi nélkül dugjon. Nem csak a betegségektől kell félni, de pl 18 évesen nem jó móka teherbe esni, és a gyógyszerek sokkal több rosszat tudnak tenni egy lánnyal, mint amennyit egy pasin ront a gumi. A lányok nagyon nagy része pl tök semmit nem érez a szexből fogamzásgátlóval. Én 2x szedtem eddig kb fél évig, és nem tudtam felizgulni. De nem a pasival volt a baj egyik esetben sem, abbahagytam és 2 hét múlva megint jó volt minden. Csak azon kívül, hogy nem volt a szexben SEMMI élvezhető (a pasijaim eddig gumiban is mind elmentek.. én felizgulni sem tudtam, de még masztizni sem tudtam a tabletta alatt, semmit, és sok barátnőm járt ugyanígy. van akinek semmi baja tőle és van akinek van...), még egészségügyi problémákat is okozott (hízás, folyamatos fejfájás, szédülés). Ez valóban annyival sokkal jobb, mint a gumi? Szegény lány örüljön hogy talált magának egy pasit, aki nem erőlteti rá a tablettát és nem kockáztatja a gyerek becsúszását sem. Gumival ugyanúgy lehet dugni.
2015. júl. 30. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%

Ki mondta hogy bárki is szedjen fogamzásgátlót ?


Érdekes hogy nekem kell megmondani pasiként hogy hogy kell megoldani egy ilyen problémát.


Pharmatex 1 alkalmas puncitabletta vagy kúp.

Behelyezem a lánynak és 10 perccel később már mehet is a dolog.

És aki kételkedne a hatásosságban annak elmondom hogy egy ilyen kúppal dugtam a lányt fél napon keresztül nem tudom hányszor mentem bele és semmi.

Pedig tőlem mindenki terhes lesz, még az is akinek senki nem tud gyereket csinálni.

2015. júl. 30. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!